Jiří Mikulčák a kol. Vazba: V2 Počet stran: 278 Formát: B5 Vydání: 1. Důležitá pomůcka pro řešení praktických problémů v matematice, fyzice, chemii, astronomii i v dalších přírodovědných oborech respektuje požadavky, které vyplývají z vývoje v posledních desetiletích, jak v odborné oblasti, tak ve školské praxi. V matematické části nejsou uvedeny tabulky čísel, které lze získat pomocí kalkulačky, např. logaritmů, ale je rozšířen přehled středoškolského učiva matematiky. Ve fyzikální a chemické... Celý popis

Koupit za 271 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jiří Mikulčák a kol. Vazba: V2

Počet stran: 278

Formát: B5

Vydání: 1.

Důležitá pomůcka pro řešení praktických problémů v matematice, fyzice, chemii, astronomii i v dalších přírodovědných oborech respektuje požadavky, které vyplývají z vývoje v posledních desetiletích, jak v odborné oblasti, tak ve školské praxi.

V matematické části nejsou uvedeny tabulky čísel, které lze získat pomocí kalkulačky, např. logaritmů, ale je rozšířen přehled středoškolského učiva matematiky. Ve fyzikální a chemické části byly údaje revidovány s použitím nejnovějších pramenů a přidány byly další tabulky fyzikálních veličin potřebných ve fyzikální praxi. Příručka obsahuje řadu informací potřebných k pochopení souvislostí, k správnému užívání termínů, k získání představy o charakteristických hodnotách různých veličin i k počáteční orientaci v nových oborech.

Tato příručka bude nepostradatelnou knihou nejen pro středoškolské studenty, ale i pro vysokoškoláky a pro další zájemce z řad odborné i laické veřejnosti.
Zobrazit více

Parametry

Autor J. Mikulčák
Jazyk české
Nakladatelství Prometheus
Rok vydání 2022
Výrobce Prometheus
Počet stran 280