Matice čtyřhranná, DIN 557, zinkovaná M6 (10x5), balení 1 ks

0 %
(0 hodnocení)

Matice čtyřhranné zinkované. DIN 557, spojovací matice s vnějším 4HR. Matice je vyrobena z oceli a její povrchová úprava je pozinkování. Pevnost matice je 5. Závit je metrický a jeho průměr se pohybuje od M4 do M20. Vnější průměr závisí na variantě, kterou si vyberete - v nabídce máme od 6 do 30 mm.  Prodej matic čtyhranných je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují... Celý popis

Popis

Matice čtyřhranné zinkované. DIN 557, spojovací matice s vnějším 4HR. Matice je vyrobena z oceli a její povrchová úprava je pozinkování. Pevnost matice je 5. Závit je metrický a jeho průměr se pohybuje od M4 do M20. Vnější průměr závisí na variantě, kterou si vyberete - v nabídce máme od 6 do 30 mm. 
Prodej matic čtyhranných je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr. Výška matice také záleží na variantě produktu - od 3 až po 15,8 mm. 
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Norma: DIN 557 / ČSN 021624.05
materiál: ocel
povrchová úprava: zinek bílý galvanický
pevnost: 5
typ závitu: metrický
typ / druh zboží: matice
Zobrazit více