Matice lisovací kulatá, nerez serie 300 Standardní kulatá lisovací matice je vyrobená z nerezové oceli. Lisovací matice jsou vhodné ke spojování tenkých materiálů a vyznačují se snadnou montáží a vysokou odolností proti protočení či vytočení. Lisovací matice se aplikují do předem vyvrtaných děr pomocí lisu. Materiál je tak vtlačen do spodní drážky v oblasti dříku a lisovací matice vytvoří nedělitelný celek s materiálem. V nabídce máme tyto matice s průměrem závitu od M2 do M10 a lze je zakoupit... Celý popis

Koupit za 13 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Matice lisovací kulatá, nerez serie 300
Standardní kulatá lisovací matice je vyrobená z nerezové oceli. Lisovací matice jsou vhodné ke spojování tenkých materiálů a vyznačují se snadnou montáží a vysokou odolností proti protočení či vytočení. Lisovací matice se aplikují do předem vyvrtaných děr pomocí lisu. Materiál je tak vtlačen do spodní drážky v oblasti dříku a lisovací matice vytvoří nedělitelný celek s materiálem. V nabídce máme tyto matice s průměrem závitu od M2 do M10 a lze je zakoupit v ucelených baleních, ale také po jednotlivých kusech.
Doporučujeme prohlédnout si také naši širokou nabídku dalšího spojovacího materiálu.
Prodej samojistných matic je realizován po jednotlivých kusech nebo celých baleních. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

materiál: ocel
materiál upřesnění: nerez
typ závitu: metrický
typ / druh zboží: matice lisovací
výrobce / dovozce: SARIV
charakteristika produktu: standardní, nerez série 300
určeno zejména pro: stavba, dílna, montáž
Zobrazit více