Narážecí matice jsou ocelové matice s vnitřním metrickým závitem. Narážecí matice jsou spojovacím materiálem využívaným zejména v nábytkářském průmyslu (montáž kluzáků, koleček a nastavitelných nožiček). Jejich montáž je jednoduchá, neboť je stačí vložit do předvrtaného otvoru a narazit matici pomocí čtyř hrotů do materiálu. Tyto matice nejsou nijak povrchově chráněny proti korozi. Prodej narážecích matic s vnitřním závitem je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická... Celý popis

Koupit za 1 582 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Narážecí matice jsou ocelové matice s vnitřním metrickým závitem. Narážecí matice jsou spojovacím materiálem využívaným zejména v nábytkářském průmyslu (montáž kluzáků, koleček a nastavitelných nožiček). Jejich montáž je jednoduchá, neboť je stačí vložit do předvrtaného otvoru a narazit matici pomocí čtyř hrotů do materiálu. Tyto matice nejsou nijak povrchově chráněny proti korozi.
Prodej narážecích matic s vnitřním závitem je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

materiál: ocel
povrchová úprava: bez úpravy
typ závitu: metrický
typ / druh zboží: matice
provedení, specifické vlastnosti: vnitřní závit
Zobrazit více