Matice nýtovací s plochou hlavou, rýhované tělo, uzavřená, nerez A2 Uzavřené  nýtovací matice s plochou hlavou jsou vyrobené z nerezové oceli. Tyto matice mají klasický metrický závit M5 nebo M6. Nýtovací matice lze využít všude tam, kde je potřeba vytvořit pevný zatížitelný maticový závit, ale stavební dílec je tenký a není možné v něm vytvořit vnitřní závit. Další možností použití je pro spojování tenkých dílů (plechy, plasty či kompozity) a zároveň vytvoření pevného metrického závitu, do kterého... Celý popis

Koupit za 33 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Matice nýtovací s plochou hlavou, rýhované tělo, uzavřená, nerez A2
Uzavřené  nýtovací matice s plochou hlavou jsou vyrobené z nerezové oceli. Tyto matice mají klasický metrický závit M5 nebo M6. Nýtovací matice lze využít všude tam, kde je potřeba vytvořit pevný zatížitelný maticový závit, ale stavební dílec je tenký a není možné v něm vytvořit vnitřní závit. Další možností použití je pro spojování tenkých dílů (plechy, plasty či kompozity) a zároveň vytvoření pevného metrického závitu, do kterého lze připrevňovat závitové tyče nebo šrouby se stejným závitem. Díky rýhovanému tělu se matice v materiálu neprotáčí a vytváří tak velice pevný a stabilní spoj. Pro aplikaci nýtovacích matic je nutné použití nýtovacích kleští.
Prodej nýtovacích matic je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

materiál: ocel
materiál upřesnění: nerez
typ / druh zboží: matice nýtovací
výrobce / dovozce: SARIV
provedení, specifické vlastnosti: rýhované tělo
charakteristika produktu: uzavřená, plochá hlava
určeno zejména pro: stavba, dílna, montáž
Zobrazit více

Podobné produkty