Matice nýtovací SSTE, plochá hlava, šestihranné tělo je vyrobena z oceli v povrchové úpravě bílý galvanický zinek. Ukotvení nýtovací matice v nosném materiálu se provádí deformací, tedy nýtováním. S pomocí nýtovací matice dosáhnete s velkou pracovní produktivitou neztratného spojení matice a výrobku. Nýtovací matice jsou využívány hlavně v zámečnických projektech, kovovýrobě, při rozvodech vzduchu, v automobilovém průmyslu, gastro výrobě atd. Prodej nýtovacích matic SSTE s plochou hlavou je realizován... Celý popis

Koupit za 3 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Matice nýtovací SSTE, plochá hlava, šestihranné tělo je vyrobena z oceli v povrchové úpravě bílý galvanický zinek. Ukotvení nýtovací matice v nosném materiálu se provádí deformací, tedy nýtováním. S pomocí nýtovací matice dosáhnete s velkou pracovní produktivitou neztratného spojení matice a výrobku. Nýtovací matice jsou využívány hlavně v zámečnických projektech, kovovýrobě, při rozvodech vzduchu, v automobilovém průmyslu, gastro výrobě atd.
Prodej nýtovacích matic SSTE s plochou hlavou je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr. Pokud budete nákup realizovat jako registrovaný zákazník, získáte navíc trvalou slevu 5 % nejen na tento výrobek, ale i na veškeré v budoucnu zakoupené zboží!!!
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

materiál: ocel
povrchová úprava: zinek bílý galvanický
typ závitu: metrický
typ / druh zboží: matice
provedení, specifické vlastnosti: nýtovací matice s šestihranným tělem
charakteristika produktu: plochá hlava
určeno zejména pro: stavba, zámečnické projekty
Zobrazit více