Matice v kleci 5,3 x 5,3 mm, pozinkované, s metrickým závitem, z oceli. Montovány ze zadní strany spojovaného materiálu bez potřeby použití speciálního nástroje. V běžných aplikacích dochází k usazení matice v kleci do předem připravených čtvercových otvorů, ale lze je použít i pro uložení do otvorů obdélníkových, což umožňuje jejich posuvné uložení. Rozměrové varianty pozinkovaných matic v kleci 5,3 x 5,3 mm, klíčové technické údaje, aktuální ceny a dostupnosti naleznete v tabulce výše. materiál:... Celý popis

Koupit za 2 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Matice v kleci 5,3 x 5,3 mm, pozinkované, s metrickým závitem, z oceli. Montovány ze zadní strany spojovaného materiálu bez potřeby použití speciálního nástroje. V běžných aplikacích dochází k usazení matice v kleci do předem připravených čtvercových otvorů, ale lze je použít i pro uložení do otvorů obdélníkových, což umožňuje jejich posuvné uložení.
Rozměrové varianty pozinkovaných matic v kleci 5,3 x 5,3 mm, klíčové technické údaje, aktuální ceny a dostupnosti naleznete v tabulce výše.

materiál: ocel
povrchová úprava: zinek bílý galvanický
typ závitu: metrický
typ / druh zboží: matice
charakteristika produktu: 5,3 x 5,3 mm
určeno zejména pro: stavba, dílna, nárazové montáže
Zobrazit více