Matice v kleci 9,5 x 9,5 mm, pozinkované, s metrickým závitem, ocelové. Speciální spojovací materiál, nejčastěji používaný k montáži na nábytcích a posuvných lištách, přičemž k vlastní montáži dochází ze zadní strany spojovaného materiálu bez potřeby použití specálního nástroje. Matice v kleci jsou usazovány do předem připravených otvorů. Rozměrové varianty pozinkovaných matic v kleci 9,5 x 9,5 mm, aktuální ceny a dostupnost naleznete v tabulce výše. Tamtéž je k dispozici také několik základních... Celý popis

Koupit za 3 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Matice v kleci 9,5 x 9,5 mm, pozinkované, s metrickým závitem, ocelové. Speciální spojovací materiál, nejčastěji používaný k montáži na nábytcích a posuvných lištách, přičemž k vlastní montáži dochází ze zadní strany spojovaného materiálu bez potřeby použití specálního nástroje. Matice v kleci jsou usazovány do předem připravených otvorů.
Rozměrové varianty pozinkovaných matic v kleci 9,5 x 9,5 mm, aktuální ceny a dostupnost naleznete v tabulce výše. Tamtéž je k dispozici také několik základních technických údajů ke každé dílčí variantě matic.

materiál: ocel
povrchová úprava: zinek bílý galvanický
typ závitu: metrický
typ / druh zboží: matice
charakteristika produktu: 9,5 x 9,5 mm
určeno zejména pro: stavba, dílna, nárazové montáže
Zobrazit více