Nejprodávanější matrace roku 2019! Tužší partnerská matrace Favorit Hard z pružných pěn Flexifoam® vyšší objemové hmotnosti pro stabilitu, nosnost a dlouhou životnost. Vyrobena z vakuové pěny Flexifoam® a studené HR pěny, s rozdílnými tuhostmi a objemy v sendvičové konstrukci. Díky různě tuhým stranám je matrace vhodná pro páry jako partnerská matrace, nebo pro ty, kteří si nejsou jisti výběrem tuhosti. Na jedné ložné ploše je použita studená HR pěna pro vyšší vzdušnost, pružnost a trvanlivost.... Celý popis

Koupit za 6 988 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nejprodávanější matrace roku 2019! Tužší partnerská matrace Favorit Hard z pružných pěn Flexifoam® vyšší objemové hmotnosti pro stabilitu, nosnost a dlouhou životnost.
Vyrobena z vakuové pěny Flexifoam® a studené HR pěny, s rozdílnými tuhostmi a objemy v sendvičové konstrukci.
Díky různě tuhým stranám je matrace vhodná pro páry jako partnerská matrace, nebo pro ty, kteří si nejsou jisti výběrem tuhosti. Na jedné ložné ploše je použita studená HR pěna pro vyšší vzdušnost, pružnost a trvanlivost.
Strana RELAX SOFT – měkčí, bílá strana matrace – z pružné pěny Flexifoam® vyšší střední objemové hmotnosti, zvýšené tuhosti s masážním, stres uvolňujícím efektem.
Strana RELAX HARD – tuhá a pružná strana matrace – šedá/sv. žlutá pěna HR - studená o vysoké objemové hmotnosti pro dodatečnou vzdušnost a pružnost. Vybavena 7- zónovou profilací. Pro muže a milovníky tužšího poležení – vyšší tuhost.
Nabízíme ve výškách 16 cm a 18 cm. K výšce 18 cm zdarma vylepšený potah s přírodním vláknem + dárek paměťový polštář!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Matrace za hubičku
Typ matrace sendvičové
Nosnost matrace 135 kg
Tvrdost matrace tuhost 3 - 4 vyšší střední

Podobné produkty