Svět plný zábavy, radosti a snů. Báječné kempingové auto nabízí vše, co malí dobrodruzi potřebují na své cestě kolem světa. Plně vybavený karavan, jeho pojízdná kola a maximálně bohatou výbavu vaše děti jistě ocení. Stačí stisknout jedno tlačítko a obytný vůz je připraven na bydlení. Užijte si vodní dobrodružství v bazénu plném vody, uvařte si oběd v dokonale vybavené kuchyni nebo si uspořádejte piknik s přáteli pod širým nebem. Fantazii se meze nekladou! A poté stačí auto zase jednoduše sbalit... Celý popis

Koupit za 3 833 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Svět plný zábavy, radosti a snů. Báječné kempingové auto nabízí vše, co malí dobrodruzi potřebují na své cestě kolem světa. Plně vybavený karavan, jeho pojízdná kola a maximálně bohatou výbavu vaše děti jistě ocení. Stačí stisknout jedno tlačítko a obytný vůz je připraven na bydlení. Užijte si vodní dobrodružství v bazénu plném vody, uvařte si oběd v dokonale vybavené kuchyni nebo si uspořádejte piknik s přáteli pod širým nebem. Fantazii se meze nekladou! A poté stačí auto zase jednoduše sbalit a můžete vyrazit na další cestu.
 
Vydejte se na cestu kolem světa
Růžový luxusní karavan snů s plně pojízdnými koly se na cestách stane vaším druhým domovem. Najdete v něm cokoliv, co budete zrovna potřebovat. Plně vybavenou kuchyň, koupelnu, skříňky i postel pro všechny cestující.
 

Luxusní výbava
Je zrovna parné léto? Nevadí! V bazénu se skluzavkou se tvé kamarádky jistě příjemně ochladí. Je krásný večer? Užijte si táborák pod hvězdami. Posnídejte na kempingových židličkách a odpoledne si schrupněte v houpací síti. Cestování s tímto autem bude prostě pohoda.
 

Svět plný fantazie
Nechte své děti snít! Dlouhá cesta do exotické země nebo táborák s kamarádkami hned za humny. Vymýšlení vlastních her a příběhů podporuje dětskou fantazii a jejich rozvoj.
 

Když je čas se utábořit, odklop boky karavanu a proměň jej v kempovací herní set.
Užij si spoustu zábavy u bazénu, uvař něco dobrého v kuchyňce nebo si odpočiň v útulném obýváku.
Nechybí samozřejmě ani vybavená koupelna.
V každé části karavanu se ukrývá tolik příběhů!
Po dlouhém dni plném hraní připrav pro své panenky spaní na střeše karavanu, kde mohou sledovat hvězdy.
Když je čas vyrazit za dalšími dobrodružstvími, jednoduše vše slož zpět do karavanu a nová vzrušující cesta může začít.
Panenky nejsou součástí balení.
Vhodné pro děti od 3 let.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mattel
Typ karavany
Série panenek Barbie
Značka Barbie