Použití: - Snímání dvou úrovní hladiny pitné nebo užitkové vody pomocí vodivostních sond. - Automatická ochrana čerpadel s elektromotory na 400 V proti chodu na sucho. Při poklesu hladiny pod spodní úroveň dojde k vypnutí přívodu elektřiny až do doby dosažení horní úrovně, kdy dojde automaticky k zapnutí. Vhodné pro studny/vrty s malou vydatností. K zařízení se připojí dvě jednoduché sondy nebo jedna dvojitá. Zařízení je vhodné i pro čerpadla s elektromotorem na napětí 230 V. - Pro vrty/studně od... Celý popis

Koupit za 2 187 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Použití:
- Snímání dvou úrovní hladiny pitné nebo užitkové vody pomocí vodivostních sond.
- Automatická ochrana čerpadel s elektromotory na 400 V proti chodu na sucho. Při poklesu hladiny pod spodní úroveň dojde k vypnutí přívodu elektřiny až do doby dosažení horní úrovně, kdy dojde automaticky k zapnutí. Vhodné pro studny/vrty s malou vydatností. K zařízení se připojí dvě jednoduché sondy nebo jedna dvojitá. Zařízení je vhodné i pro čerpadla s elektromotorem na napětí 230 V.
- Pro vrty/studně od průměru 100 mm.

Technické informace
Nejdůležitější údaje získáte kliknutím na odkaz na TECHNICKÝ LIST a PŘÍKLADY ZAPOJENÍ.
Na rozdíl od provedení SS nelze provést změnu nastavení citlivosti zařízení, které odpovídá pitné nebo užitkové vodě.
Napájecí napětí: 230 V AC
Příkon: 10 VA
Výstup: 1x 3F stykač
Zatížení kontaktu: 400 V/4 kW
Vstupní citlivost: cca 20 kOhm
Signalizace: LED diodou
Rozměry: 150x110x50 mm
Hmotnost: 0,7 kg
Materiál obalu: Plast
Krytí: IP 55. Jeho zachování docílíte použitím sady vývodek s redukcemi, kterou si můžete objednat na kartě PŘÍSLUŠENSTVÍ (náhrada za univerzální gumové stupňovité průchodky).

K zařízení lze instalovat sondy o různých délkách, nabídku typů vhodných k tomuto zařízení najdete níže v části PŘÍSLUŠENSTVÍ. Jednoduché sondy slouží k indikaci jedné hladiny, dvojité ke snímání dvou hladin o rozdílu 5 m (označení sondy délka kabelu + 5 m). V případě požadavku jiného rozdílu než 5 m je třeba použít na indikaci dvě jednoduché sondy.
Sondy nejsou součástí snímače hladiny a je nutno provést jejich samostatné objednání.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mave