BEZLEPKOVÁ PROTEINOVÁ OŘÍŠKOVÁ VEGAN TYČINKA S MANDLEMI A KOKOSEM   Bezlepková oříšková proteinová tyčinka Nuts Protein s mandlemi a kokosem, polomáčené v hořké čokoládě, je ideální snack nejen pro sportovce, ale pro všechny aktivní lidi. Tato oříšková lahůdka je ideální volbou před nebo po fyzické aktivitě - tedy při všech sportovních aktivitách, ale zároveň je to skvělá náhrada jídla pro ty, kdo pracují v kanceláři, cestují nebo jsou na výletě v přírodě.   Řada tyčinek Nuts Protein Bar je vynikající... Celý popis

Koupit za 33 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

BEZLEPKOVÁ PROTEINOVÁ OŘÍŠKOVÁ VEGAN TYČINKA S MANDLEMI A KOKOSEM
 
Bezlepková oříšková proteinová tyčinka Nuts Protein s mandlemi a kokosem, polomáčené v hořké čokoládě, je ideální snack nejen pro sportovce, ale pro všechny aktivní lidi. Tato oříšková lahůdka je ideální volbou před nebo po fyzické aktivitě - tedy při všech sportovních aktivitách, ale zároveň je to skvělá náhrada jídla pro ty, kdo pracují v kanceláři, cestují nebo jsou na výletě v přírodě.
 
Řada tyčinek Nuts Protein Bar je vynikající směsí ořechů, připravených polde 100% rostlinného receptu a bez palmového oleje. Tyto křupavé oříškové proteinové tyčinky, máčené v lákavé tmavé čokoládě jsou přirozeně bezlepkové, s pečlivě vybranými ingrediencemi, které vám okamžitě dodají energii.
 
Je to opravdu skvělý snack! Je navržena tak, aby spojila dokonalou chuť s vysokými nutričními nároky a pomohla k dosažení vašich sportovních cílů. Mezi její hlavní přednosti patří, že je bez lepku a také bez nasycených tuků a naopak, s probiotickou vlákninou, celkově tak obsahuje 25% bílkovin!  A to navíc s nízkými nutričními hodnotami - takže jednoduše, bomba! Za největší výhodu pak můžeme považovat chuť tyčinek. Dopřejte si protein z arašídů a mandlí, ať jste kdekoli.
 
Kromě této oříškové tyčinky s mandlemi a kokosem si můžete vyzkoušet také variantu s kousky čokolády.
Jistě neopomeňte vyzkoušet i základní řadu proteinových tyčinek Protein Bar, se kterými to všechno začalo a která nabízí hned 9 různých ovocných a jiných sladkých příchutí!
Pokud máte rádi exotičtější chutě, můžete vyzkoušet také tyčinky řady Royal Protein anebo ochutnejte oplatkové tyčinky Protein Kex či veganské Protein Vegans.
Unikátem jsou pak proteinové pomazánky řady X-cream.
 
Společnost Max Sport byla založena v roce 2005 s myšlenkou vyvíjet, vytvářet a prodávat kvalitní, chutné výživové doplňky pro širokou sportující veřejnost. Což, ve spojení s technology, fyziology, sportovci a odborníky na výživu také dělá - neustále vyvíjí a vyrábí moderní, chutné a cenově dostupné produkty pro každého. Po kvalitních proteinových tyčinkách totiž začala růst čím dál větší poptávka a tyčinky od Max Sport se brzy nejen mezi sportovci staly velmi populární.
 
 
SLOŽENÍ:
glukózový sirup, arašídy 27,1%, sójové lupínky 16,4% (sójový bílkovinný izolát, tapiokový škrob, sůl), hořká čokoláda 12% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátory: slunečnicové lecitiny, přírodní vanilkové aroma), mandle 8,2%, kokos 4,1%, řepkový olej, sójový bílkovinný izolát 1,6%, emulgátory: slunečnicové lecitiny), aroma
 
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
VEGAN
BEZ PALMOVÉHO OLEJE
VYSOKÝ OBSAH BÍLKOVIN
VYSOKÝ OBSAH VLÁKNINY 
 
Může obsahovat mléko a jiné skořápkové plody, jelikož se zpracovává ve výrobně, kde se zpracovávají rovněž jmenované výrobky.
 
 
SKLADOVÁNÍ:
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
 
 
 
Výrobce:
BAULI SLOVAKIA & CZECH REPUBLIC s.r.o., Mlynské luhy 76/A, 821 05 Bratislava, Slovensko
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MaxSport
Hmotnost 40 g