Max žebřík multifunkční 4x8 KMP408

0 %
(0 hodnocení)

Max KMP408A žebřík - štafle multifunkční hliníkový - lešení Špičkový model původně vyvinutý pro profesionály se vyznačuje velmi tuhou konstrukcí s použitím lehkých hliníkových materiálů. Hliníkové materiály snižují celkovou hmotnost a zároveň unikátní konstrukce zabezpečuje velmi jednoduché složení žebříku - lešení do minimální možné úložné velikosti.Tyto vlastnosti předurčují tyto štafle nejenom pro profesionální použití, ale najdou velice snadno použití v dílně, domácnosti či na zahradě, kde uživatelé... Celý popis

Popis

Max KMP408A žebřík - štafle multifunkční hliníkový - lešení
Špičkový model původně vyvinutý pro profesionály se vyznačuje velmi tuhou konstrukcí s použitím lehkých hliníkových materiálů. Hliníkové materiály snižují celkovou hmotnost a zároveň unikátní konstrukce zabezpečuje velmi jednoduché složení žebříku - lešení do minimální možné úložné velikosti.Tyto vlastnosti předurčují tyto štafle nejenom pro profesionální použití, ale najdou velice snadno použití v dílně, domácnosti či na zahradě, kde uživatelé oceňují všechny jejich špičkové užitné vlastnosti. Tento žebřík můžete využít jako obyčejný žebřík nebo i jako velmi dlouhý žebřík.Popis :
Počet příček (schodů) 4x8Délka složeného žebříku do A: 4,45mVýška v pozici lešení 284cmMaximální délka rozloženého žebříku 9,15m3 kvalitní ocelové klouby zajišťují při použití velkou variabilitu.Materiál klouby: ocelMateriál žebřík: hliníkNosnost 150KgRozměry balení 232x25x35Hmotnost: 21 KgKvalitní multifunkční žebřík značky Max.
 
Parametry

Výrobce
Max

Typ žebříku
štafle

Typ žebříku
multifunkčné

Počet dílů
4

Požadované vlastnosti
skládací

Materiál
Hliník
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Max
Materiál hliníkové
Typ štafle
Max. délka 9.15 m
Hmotnost 21 kg
Pracovní výška 10.2 m
Počet stupňů 8 stupňů