MAXMAX MEXEN Sprchový kout RIO mat - čtvrtkruh 90x90 cm

0 %
(0 hodnocení)

Sprchový kout MAXMAX MEXEN RIO mat - čtvrtkruh 90x90 cm Skvělá volba do každé koupelny. Elegantní sprchový kout je vyroben z 5 mm tlustého tvrzeného skla v provedení mat (neprůhledné, průsvitné). Aplikovaná povrchová úprava skla zajišťuje maximální komfort všem uživatelům. Tato technologie zaručuje jedinečné vlastnosti zabraňující znečištění skla - povrch stačí pouze opláchnout vodou. Kout je uchycen v chromovaných hliníkových profilech a je vybaven těsněním zabraňujícím úniku vody mimo sprchový... Celý popis

Popis

Sprchový kout MAXMAX MEXEN RIO mat - čtvrtkruh 90x90 cm
Skvělá volba do každé koupelny. Elegantní sprchový kout je vyroben z 5 mm tlustého tvrzeného skla v provedení mat (neprůhledné, průsvitné). Aplikovaná povrchová úprava skla zajišťuje maximální komfort všem uživatelům. Tato technologie zaručuje jedinečné vlastnosti zabraňující znečištění skla - povrch stačí pouze opláchnout vodou. Kout je uchycen v chromovaných hliníkových profilech a je vybaven těsněním zabraňujícím úniku vody mimo sprchový kout. Dveře sprchového koutu jsou posuvné (pojezdy s kvalitními kolečky). K otevírání dveří slouží pevné kovové rukojeti.
Profilové lišty umožňují regulaci pro vyrovnání případných nerovností stěn. Sprchový kout lze instalovat na sprchovou vaničku nebo přímo na podlahu se sprchovým žlabem. Vanička není součástí sprchového koutu. 
Sprchové vaničky, odtokové žlaby a další vybavení koupelen můžete dokoupit v našem eshopu. 
Výška koutu: 190 cm
Rozměr koutu: 90x90 cm - nastavitelný rozsah rozměru každé strany s dveřmi: 89 - 90 cm
Šířka vstupu: 55 cm
Poloměr koutu: R550
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MAXMAX.cz