Sprchový kout MAXMAX MEXEN RIO transparent - čtvrtkruh 70x70 cm Skvělá volba do každé koupelny. Elegantní sprchový kout je vyroben z 5 mm tlustého tvrzeného skla v čirém provedení. Aplikovaná povrchová úprava skla zajišťuje maximální komfort všem uživatelům. Tato technologie zaručuje jedinečné vlastnosti zabraňující znečištění skla - povrch stačí pouze opláchnout vodou. Kout je uchycen v chromovaných hliníkových profilech a je vybaven těsněním zabraňujícím úniku vody mimo sprchový kout. Dveře sprchového... Celý popis

Koupit za 4 089 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sprchový kout MAXMAX MEXEN RIO transparent - čtvrtkruh 70x70 cm
Skvělá volba do každé koupelny. Elegantní sprchový kout je vyroben z 5 mm tlustého tvrzeného skla v čirém provedení. Aplikovaná povrchová úprava skla zajišťuje maximální komfort všem uživatelům. Tato technologie zaručuje jedinečné vlastnosti zabraňující znečištění skla - povrch stačí pouze opláchnout vodou. Kout je uchycen v chromovaných hliníkových profilech a je vybaven těsněním zabraňujícím úniku vody mimo sprchový kout. Dveře sprchového koutu jsou posuvné (pojezdy s kvalitními dvojitými kolečky). K otevírání dveří slouží pevné kovové rukojeti.
Profilové lišty umožňují regulaci pro vyrovnání případných nerovností stěn. Sprchový kout lze instalovat na sprchovou vaničku nebo přímo na podlahu se sprchovým žlabem. Vanička není součástí sprchového koutu. V naší nabídce naleznete tento sprchový kout také v kompletu s kvalitní sprchovou vaničkou za zvýhodněnou cenu.
Sprchové vaničky, odtokové žlaby a další vybavení koupelen můžete dokoupit v našem eshopu. 
Výška koutu: 190 cm
Rozměr koutu: 70x70 cm - nastavitelný rozsah rozměru každé strany s dveřmi: 69 - 70 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MAXMAX.cz