Sprchový kout MAXMAX MEXEN ROMA 80x70 cm Skvělá volba do každé koupelny. Elegantní sprchový kout je vyroben z 6 mm tlustého tvrzeného skla v čirém provedení.  Aplikovaná povrchová úprava zajišťuje maximální komfort všem uživatelům. Tato technologie zaručuje jedinečné vlastnosti zabraňující znečištění skla - povrch stačí pouze opláchnout vodou. Kout je uchycen  v chromovaných hliníkových profilech a je vybaven těsněním zabraňujícím úniku vody mimo sprchový kout. Dveře sprchového koutu jsou křídlové. K... Celý popis

Koupit za 7 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sprchový kout MAXMAX MEXEN ROMA 80x70 cm
Skvělá volba do každé koupelny. Elegantní sprchový kout je vyroben z 6 mm tlustého tvrzeného skla v čirém provedení.  Aplikovaná povrchová úprava zajišťuje maximální komfort všem uživatelům. Tato technologie zaručuje jedinečné vlastnosti zabraňující znečištění skla - povrch stačí pouze opláchnout vodou. Kout je uchycen  v chromovaných hliníkových profilech a je vybaven těsněním zabraňujícím úniku vody mimo sprchový kout. Dveře sprchového koutu jsou křídlové. K otevírání slouží decentní kovová rukojeť. Dokonalou stabilitu sprchového koutu zajišťující dvě ukotvující ramena, která jsou součástí výrobku.
Sprchový kout je  univerzální - při montáži si volíte otevírání doprava či doleva. Profilové lišty nabízí regulaci pro vyrovnání případných nerovností stěn. Sprchový kout lze nainstalovat na sprchovou vaničku nebo přímo na podlahu se žlabem. Vanička není součástí sprchového koutu. Sprchové vaničky, odtokové žlaby a další vybavení koupelen můžete  dokoupit v našem eshopu. 
Výška koutu: 190 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MAXMAX.cz