Maxtore 86 ZELENÝ

0 %
(0 hodnocení)

Kvalitní plechový zahradní domek s klasickou sedlovou střechou a čelními posuvnými dveřmi v zelené barvě. Zahradní domek MAXTORE je vyrobený z kvalitního elektrolytického pozinkovaného trapézového plechu s žárově nanesenou barvou a sílou stěny 0,25 mm. Tloušťka nosné konstrukce je 0,6 mm. Zahradní domky mohou sloužit jak pro rekreaci, tak i pro uschování nářadí, zahradní techniky a zahradního nábytku nebo i jako domeček pro děti. Zahradní domek MAXTORE je vhodný k uskladnění zahrádkářských, grilovacích,... Celý popis

Koupit za 6 493 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kvalitní plechový zahradní domek s klasickou sedlovou střechou a čelními posuvnými dveřmi v zelené barvě. Zahradní domek MAXTORE je vyrobený z kvalitního elektrolytického pozinkovaného trapézového plechu s žárově nanesenou barvou a sílou stěny 0,25 mm. Tloušťka nosné konstrukce je 0,6 mm. Zahradní domky mohou sloužit jak pro rekreaci, tak i pro uschování nářadí, zahradní techniky a zahradního nábytku nebo i jako domeček pro děti. Zahradní domek MAXTORE je vhodný k uskladnění zahrádkářských, grilovacích, campingových, bazénových, sportovních a motoristických potřeb... Kovový domek má čelní vnitřní posuvné dvoukřídlé dveře o rozměru 170 x 105 cm. Jak na čelní tak i zadní straně zahradního domku jsou pro dostatečné odvětrávání osazeny ventilační mřížky. Zahradní domek MAXTORE je připraven k zabezpečení pomocí visacího zámku.

- Kvalitní plechový zahradní domek

- Pozinkovaný trapézový plech 0,25 mm

- Ocelová konstrukce o síle 0,6 mm

- Klasická sedlová střecha

- Čelní posuvné dvoukřídlé dveře

- Zelená barva

- Jednoduchá montáž

- Záruka 10 let proti prorezavění skrz 

Foto: Zahradní domek MAXTORE 86 Zelený

Instalace domku je jednoduchá, kterou zvládne každý kutil. Doporučujeme ji provádět na rovném podkladu, ideálně beton, dlaždice, dřevěný nebo kovový rám. Podezdívku doporučujeme vybudovat až po postavení ocelové konstrukce domku a jeho přesném zaměření, uváděné rozměry domku jsou max. vnější rozměry domku.

Domek můžete k zemi instalovat dvěma způsoby:

- Pomocí kotvící sady - sada obsahuje 4 rohové plechy, díky kterým zajistíte pravoúhlost lišt základového rámu, dále obsahuje přichytávací plíšky, které se na jednom konci přišroubujete do základového rámu a na druhém konci je pomocí přiložených hmoždinek do betonu pevně přišroubujete do podkladu. Sada obsahuje také odpovídající počet kovových hmoždinek do betonu.

- Pomocí běžných šroubů a hmoždinek přímo skrz základový rám. Šrouby ani hmoždinky nejsou součástí balení.

Balení:

- karton :  179 x 72 x 12 cm

- celková hmotnost 68 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Maxtore
Materiál plechové
Dveře dvoukřídlé posuvné
Barva zelená
Tvar střechy sedlová
Užitná plocha 3.66 m2
Zastavěná plocha 3.66 m2
Domky na nářadí ano
Zobrazit více parametrů