Porcelánový klubový talíř z kolekce Diamonds od Maxwell & Williams. Porcelán s decentní elegancí čeří vlnící se vzor broušeného diamantu. Kolekci White Basic Diamonds oceníte pro každodenní stolování i slavnostní příležitosti. Na okraji nádobí jemně vystupuje pravidelná geometrická struktura a tvoří reliéf. Kolekce je elegantní, neokoukaná a nadčasová. Porcelán typu White Basic je o trochu silnější a výrazně pevnější, oproti kostnímu porcelánu Bone China, který je velmi křehký, tenký až průhledný.... Celý popis

Koupit za 679 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Porcelánový klubový talíř z kolekce Diamonds od Maxwell & Williams. Porcelán s decentní elegancí čeří vlnící se vzor broušeného diamantu.

Kolekci White Basic Diamonds oceníte pro každodenní stolování i slavnostní příležitosti. Na okraji nádobí jemně vystupuje pravidelná geometrická struktura a tvoří reliéf. Kolekce je elegantní, neokoukaná a nadčasová. Porcelán typu White Basic je o trochu silnější a výrazně pevnější, oproti kostnímu porcelánu Bone China, který je velmi křehký, tenký až průhledný.

Talíř díky své vysoké kvalitě porcelánu je vhodný pro použití v myčce na nádobí a mikrovlnné troubě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Maxwell & Williams
Materiál porcelán