Porcelánový hrnek s jemného kostního porcelánu s motivem. Materiál: Bone China (ušlechtilý, vysoce kvalitní porcelán s jemným leskem) Kónický, široký tvar. Díky své velikosti slon působí silný dojem! Květinová úprava, která se nalézá na šálku sbírky MARINI FERLAZZO, činí hrnek trochu působivější a zároveň zachycuje okamžiky pohody zvířat. S velkou kapacitou 450 ml hrnek nabízí dostatek prostoru pro lahodnou mléčnou kávu, šálek čaje nebo sladké kakao se smetanou. Porcelán lze mýt v myčce nádobí.... Celý popis

Koupit za 289 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Porcelánový hrnek s jemného kostního porcelánu s motivem.

Materiál: Bone China (ušlechtilý, vysoce kvalitní porcelán s jemným leskem)
Kónický, široký tvar.
Díky své velikosti slon působí silný dojem!
Květinová úprava, která se nalézá na šálku sbírky MARINI FERLAZZO, činí hrnek trochu působivější a zároveň zachycuje okamžiky pohody zvířat.
S velkou kapacitou 450 ml hrnek nabízí dostatek prostoru pro lahodnou mléčnou kávu, šálek čaje nebo sladké kakao se smetanou.
Porcelán lze mýt v myčce nádobí.
Vhodné do mikrovlnky.
Balené v atraktivním dárkovém balení.
Každý design v kolekci Marini Ferlazzo představuje portréty divoké přírody Melbourne umělce Nathana Ferlazzo, ručně kreslený s tradičním hrotem a indickým inkoustem.

Ø 10,5 cm, výška 8,5 cm
Délka s ouškem 13 cm
Maximální plnící Objem 450 ml
Čistá hmotnost (bez obalu): 200 g

Výrobce Maxwell & Williams je relativně mladá Australská značka která je na trhu od roku 1995. Nejdříve vyráběla čistě bílé soupravy pro stolování a několik doplňků. Postupem času ale začala produkovat značka Maxwell & Williams porcelánové nádobí z jemným dekorem a dnes dodává po celém světě několik různých sérií a doplňků.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Maxwell Williams
Materiál porcelánové