Mc David Knee Support 401R bandáž kolene: Tvar a profil této ortézy zajišťuje optimální přilnutí ke koleni. Ortézu tvoří 27,5 cm dlouhý neoprénový návlek opatřený na obou stranách nylonovým potahem. Oboustranné provedení a pružnost ve 4 směrech. Svrchní část má odolný povrch pro zajištění dlouhé životnosti. Neoprén poskytuje léčivé teplo, které podporuje léčení a snižuje bolest. Délka: 28 cm Materiál: hřejivý strečový neopren / na povrchu oboustranně nylon 4-way stretch ÚROVEŇ OCHRANY... Celý popis

Koupit za 1 639 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Mc David Knee Support 401R bandáž kolene: Tvar a profil této ortézy zajišťuje optimální přilnutí ke koleni. Ortézu tvoří 27,5 cm dlouhý neoprénový návlek opatřený na obou stranách nylonovým potahem. Oboustranné provedení a pružnost ve 4 směrech. Svrchní část má odolný povrch pro zajištění dlouhé životnosti. Neoprén poskytuje léčivé teplo, které podporuje léčení a snižuje bolest.
Délka: 28 cm
Materiál: hřejivý strečový neopren / na povrchu oboustranně nylon
4-way stretch


ÚROVEŇ OCHRANY I

ZÁKLADNÍ ÚROVEŇ OCHRANY URČENÁ PRO:

Blíže nespecifikované bolesti v koleni, tendinitidu, burzitidu, artritidu, menší vymknutí. Ochrana před drobnějšími škrábanci a nárazy. Ortéza stahuje měkké tkáně a tepelná retence pomáhá při úlevě od bolesti a podporuje léčení.

Výše uvedený text slouží pouze jako vodítko – není náhradou lékařské péče. Diagnózu a léčbu zranění vždy konzultujte s lékařem.

VELIKOSTI KOLENNÍ ORTÉZY
VELIKOST - OBVOD KOLEM KOLENA
S - 30 - 35cm
M - 35 - 37,5cm
L - 37,5 - 42,5cm
XL - 42,5 - 50cm
XXL nad 50cm

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA: Myjte ručně v teplé vodě s jemným čistícím prostředkem, důkladně opláchněte a nechte okapat dosucha. Nepoužívejte sušičku ani nedávejte čistit chemicky

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte na otevřená zranění nebo v případě, jste-li náchylní k dermatitidě (zánětům pokožky), alergii na pryž nebo problémům s oběhovým systémem.
Zobrazit více

Bazarové nabídky