Popis: McDavid Bio LogixTM kolenní ortéza je vyrobená z technologií měnících pravidla hry. Zdokonalená kombinace tuhých a měkkých materiálů vytváří přesný polotuhý podklad se samočinným přizpůsobením tělu v pohybu. Konstrukce C-Link přináší vnitřní a vnější klouby do anatomické harmonie. Systém Anti-Migration Strap System nabízí fantastický rozsah nastavení a podpůrnou vazbu po celé délce. Sleeve-Lock ™ je jedinečný kompresní návlek poskytující větší podporu, pohodlí, výkon a zotavení. Můžete... Celý popis

Koupit za 3 701 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Popis:

McDavid Bio LogixTM kolenní ortéza je vyrobená z technologií měnících pravidla hry. Zdokonalená kombinace tuhých a měkkých materiálů vytváří přesný polotuhý podklad se samočinným přizpůsobením tělu v pohybu. Konstrukce C-Link přináší vnitřní a vnější klouby do anatomické harmonie. Systém Anti-Migration Strap System nabízí fantastický rozsah nastavení a podpůrnou vazbu po celé délce.

Sleeve-Lock ™ je jedinečný kompresní návlek poskytující větší podporu, pohodlí, výkon a zotavení. Můžete nosit s kompresním návlekem přes ortézu nebo bez něj.
Materiál: 

ortéza: 45% abs, 25% tpr , 5% pa , 2% tpu , 3% nylon, 5% pom , 15% metal
návlek: 50% nylon 30% polyester 20% spandex

 

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky