Miliony lidí, kteří rádi spí na boku, se každou noc převalují a zoufale hledají nejpříjemnější polohu na spaní! Kolena se jim třou jedno o druhé, záda a boky nesmírně bolí. A vstávání po probdělé noci je prostě horor! Odteď si můžete užívat příjemný a pohodný spánek s tímto ortopedickým polštářem na nohy. Ortopedický polštář mezi kolena podporuje správné vyrovnání páteře během spánku. Díky tomu přináší úlevu od bolestí zad a páteře. Poskytuje pohodlí během spánku svým tvarem, který koriguje správné... Celý popis

Koupit za 191 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Miliony lidí, kteří rádi spí na boku, se každou noc převalují a zoufale hledají nejpříjemnější polohu na spaní! Kolena se jim třou jedno o druhé, záda a boky nesmírně bolí. A vstávání po probdělé noci je prostě horor! Odteď si můžete užívat příjemný a pohodný spánek s tímto ortopedickým polštářem na nohy.
Ortopedický polštář mezi kolena podporuje správné vyrovnání páteře během spánku. Díky tomu přináší úlevu od bolestí zad a páteře. Poskytuje pohodlí během spánku svým tvarem, který koriguje správné postavení boků a pánve a přizpůsobuje se přirozenému zakřivení nohou.
Unikátní ergonomicky polštář na kolena a nohy je určen pro zmírnění bolesti zad, kyčlí, kloubů, nohou a při problémech s ischiasem, skoliózou a bursitidou, křečových žilách a otoků nohou. Ortopedický polštář je speciální rehabilitační pomůcka vhodná po operaci kyčelního kloubu, menisku v těhotenství a po porodu.
Díky jedinečnému tvaru pomáhá zmírňovat bolest, ztuhlost, působí preventivně, podporuje prokrvení a přirozenou rehabilitaci postižené oblasti.
Polštář je možné používat mezi nohy, kolena ale také pod koleno, na vyvýšení nohy, pod kotníky a na zmírnění otoku nohou.
Díky nejkvalitnější paměťové pěně poskytuje potřebnou oporu, ale zároveň je pohodlný a příjemný na používání. Ergonomický design zajistí přirozenou polohu kyčelních kloubů bez zatížení a přirozenou stabilní polohu pro tělo.
Ideální pro:

lidi po operaci kyčle
těhotné ženy během odpočinku a spánku
lidi bojující s bolestmi páteře a zad

Výhody:

Polštáře mezi kolena  účinně uleví celé páteři
Podporuje správné postavení pánve, kyčlí a páteře
Tlumí kolena a uvolňuje napětí v páteři
Vyrobeno ze speciální paměťové pěny
Přizpůsobí se přirozenému zakřivení nohou
Perfektní po operaci náhrady kyčelního kloubu
Široce používané v prevenci proleženin
Zajišťuje anatomické polohování boků vleže na boku

Specifikace:
Rozměry: 23 x 25 x 15 cm
Materiál : paměťová pěna s tvarovou pamětí
Povlak na polštář na zip, který lze prát v ruce
Barva povlaku na polštář: bílá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MediaShop