Zdravotní dámská relaxační obuv. Podešev TREK: podpora podélné a příčné klenby, patní miska, vyměkčení na metatarzální kloub. Materiál: svršek je vyroben z lícové hovězinové usně kombinovaný přes nárt a přes prsty širokou pruženkou stélka je usňová anatomicky tvarovaná (po navlhnutí nutno nechat přirozeně vyschnout) Naše obuv se vyznačuje jak komfortem chůze tak moderním designem. Komfortu chůze je dosaženo díky použití kvalitních lehčených materiálů použitých na výrobu podešví s anatomickým tvarováním... Celý popis

Koupit za 1 023 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zdravotní dámská relaxační obuv.
Podešev TREK: podpora podélné a příčné klenby, patní miska, vyměkčení na metatarzální kloub.
Materiál:

svršek je vyroben z lícové hovězinové usně kombinovaný přes nárt a přes prsty širokou pruženkou
stélka je usňová anatomicky tvarovaná (po navlhnutí nutno nechat přirozeně vyschnout)

Naše obuv se vyznačuje jak komfortem chůze tak moderním designem. Komfortu chůze je dosaženo díky použití kvalitních lehčených materiálů použitých na výrobu podešví s anatomickým tvarováním v oblasti největšího zatížení chodidla.
Stélka je vyrobena prakticky výhradně z jemné, prodyšné usně, která umožňuje pokožce chodidla dýchat, odvádí pot při zvýšeném pocení nohou, čímž omezuje vznik mikrobiálních, event. mykotických onemocnění kůže nohou, především v meziprstních prostorách. Stélku je nutné při navlhnutí nechat přirozeně vyschnout.
K výrobě svrchní části obuvi se opět používá výhradně velmi kvalitní lícová useň, jejíž předností je měkkost a prodyšnost, zároveň je pevná takže je zamezeno nežádoucímu roztahování svršku při dlouhodobém užívání obuvi. U většiny vzorů lze svrchní část obuvi regulovat pomocí pásků se sponami nebo suchými zipy, což umožňuje dokonalé přizpůsobení obuvi šířce nohy, a to i u nestandartní výšky a tvaru nártu, event. dalších ortopedických vad.
Zobrazit více

Parametry

Barva bílá
Značka Medistyle
Druh pantofle
Zdravotní ano