Jednorázové nesterilní nitrilové zdravotnické rukavice v modré barvě značky Mercator. Jedná se o klasické nepudrované nitrilové rukavice modré barvy, bariérové pro bakterie, plísně a viry. Texturované na koncích prstů. Rukavice mají univerzální využití a nelze na nich vidět nečistoty. Typ výrobku: Zdravotnický a ochranný Balení obsahuje 100 ks diagnostických/ochranných rukavic Vhodné pro jednorázové použití Využití: Zpracování potravin, domácí a mechanické práce, úklid Nepudrované z vnitřní strany... Celý popis

Koupit za 70 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jednorázové nesterilní nitrilové zdravotnické rukavice v modré barvě značky Mercator.
Jedná se o klasické nepudrované nitrilové rukavice modré barvy, bariérové pro bakterie, plísně a viry. Texturované na koncích prstů. Rukavice mají univerzální využití a nelze na nich vidět nečistoty.

Typ výrobku: Zdravotnický a ochranný
Balení obsahuje 100 ks diagnostických/ochranných rukavic
Vhodné pro jednorázové použití
Využití: Zpracování potravin, domácí a mechanické práce, úklid
Nepudrované z vnitřní strany potažené polymerem
Vyrobeny z nitrilu
Uvedená cena odpovídá balení 100 ks
Univerzální, vhodné pro levou i pravou ruku

Jak důležitá je barva rukavic a záleží na tom? Náš článek si můžete přečíst zde.
Prohlášení o shodě
Normy a certifikáty: Nařízení (EU) 2017/745, EN ISO 374-2, EN 455(1-4), EN ISO 374-1, EN ISO 374-4, EN 16523-1, EN 420, EN 1041, EN ISO 15223-1, Nařízení (EU) 2016/425, EN ISO 374-5, EN ISO 13485:2016.

Koronavirus, jakož i další viry a bakterie, se hojně šíří tím, že se rukama dotýkáme obličeje, očí nebo nosu. Hygienu rukou můžeme naštěstí účinně zvýšit používáním ochranných rukavic z nitrilu, vinylu či bavlny.

Především v obchodech, na cestách, při práci v rizikovém prostředí i na dalších místech jsou rukavice nepostradatelnou pomůckou. Stejně tak vám přijdou vhod doma při úklidu, práci s potravinami a dalších pracích.
Jak nitrilové, tak vinylové rukavice mohou používat i alergici, kteří nesnesou kontakt s latexovým materiálem.
A pro který materiál se rozhodnout?
Latexové rukavice jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jsou velmi elastické, měkké a příjemně se nosí. Jsou také velmi odolné proti kyselinám a zásadám, ale nechrání před všemi oleji, příp. rozpouštědly.
Vinylové rukavice jsou naopak ryze syntetický výrobek, který se nejčastěji využívá ve zdravotnictví, potravinářství a v průmyslu. Jsou velmi hladké na povrchu, ale nejsou až tak pružné.
Nitrilové rukavice jsou také syntetickým produktem, který nabízíme v několika barvách. Oproti jiným druhům rukavic mají mnohem větší odolnost proti chemikáliím a protržení. Jejich největší výhodou je to, že nezpůsobují žádné alergické reakce. Nitril je nejvhodnější materiál pro použití ve zdravotnictví, potravinářství, úklidu, nebo kosmetice.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mercator Medical
Jednorázové ano
Materiál nitrilové
Chemicky odolné ano
Pudrované ne
Nepudrované ano
Určení pánské
Použití lékařské
Barva modré
Počet ks 100 ks
Zobrazit více parametrů