Merco Teamer

0 %
(0 hodnocení)

Skvělou zábavu pro děti ale i odreagování a relax pro dospělé v kanceláři nebo na párty s přáteli nabízí basketbalový koš s deskou Merco Teamer . Sestavu snadno a rychle naistaluje v exteriéru nebo interiéru, nafouknete míček, který je i s pumpičkou součástí balení, a můžete začít s trefováním koše. Deska o rozměru 40 x 26 cm je vyrobena z 2 mm silného plexiskla a můžete ji přimontovat přímo ke zdi (šrouby a hmoždinky nejsou součástí balení) nebo zavěsit na skříňku či dveře pomocí samolepicích... Celý popis

Koupit za 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Skvělou zábavu pro děti ale i odreagování a relax pro dospělé v kanceláři nebo na párty s přáteli nabízí basketbalový koš s deskou Merco Teamer . Sestavu snadno a rychle naistaluje v exteriéru nebo interiéru, nafouknete míček, který je i s pumpičkou součástí balení, a můžete začít s trefováním koše.

Deska o rozměru 40 x 26 cm je vyrobena z 2 mm silného plexiskla a můžete ji přimontovat přímo ke zdi (šrouby a hmoždinky nejsou součástí balení) nebo zavěsit na skříňku či dveře pomocí samolepicích háčků. Abyste zabránili poškození zdi nebo jiného podkladu, můžete na desku nalepit ochranné pásky z Eva pěny. Kovovou obroučku o průměru 25 cm přimontujete k desce pomocí 2 šroubů a plastových matek, na obroučku nacvaknete plastové háčky, na které zavěsíte nylonovou síťku a je hotovo.

S basketbalovým košem s deskou Merco Teamer se děti ani dospělí zaručeně nudit nebudou.

Obsah balení:

-1 x plexisklová deska 40 x 26 cm, tloušťka 2 mm

-1 x kovová obroučka, průměr 25 cm, tloušťka 1 cm, hmotnost 185 g

-2 x kovový šroub, 2 x plastová matka

-1 x nafukovací gumový míček, průměr 12 cm

-1 x malá plastová pumpička, délka 15 cm

-4 x samolepicí háček

-1 x nylonová síťka

-8 x plastový háček na síťku

-8 x ochranná samolepicí páska z EVA pěny

UPOZORNĚNÍ:

Výrobek není vhodný pro děti do 3 let! Vždy používejte pod dohledem dospělé osoby.

Tato deska není vhodná pro zavěšováni se za basketbalový koš, jinak hrozí poškození.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Merco