Mereo Kora CK35101H

100 %
(1 hodnocení)

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečnostního skla je 5 mm. Sklo je dokonale utěsněno silikonovými lištami. Sprchový kout je osazen posuvnými dveřmi, které mají ložiskové pojezdy s excentrickým usazením (možnost perfektního seřízení). Dorazy zajišťují minimální nárazy při otevírání a zavírání sprchového koutu. Spodní pojezdy umožňují odklopení posuvné části sprchového koutu a vyčištění běžně nedostupných míst. Těsnost mezi pevnou a posuvnou... Celý popis

Koupit za 6 111 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečnostního skla je 5 mm. Sklo je dokonale utěsněno silikonovými lištami. Sprchový kout je osazen posuvnými dveřmi, které mají ložiskové pojezdy s excentrickým usazením (možnost perfektního seřízení). Dorazy zajišťují minimální nárazy při otevírání a zavírání sprchového koutu.
Spodní pojezdy umožňují odklopení posuvné části sprchového koutu a vyčištění běžně nedostupných míst. Těsnost mezi pevnou a posuvnou částí je zajištěna stíracími silikonovými lištami na obou dvou částech.

Barva: Bílá
Materiál: Hliníkové profily
Série: Kora
Sklo: Grape
Typ: Čtvrtkruh
Sklo (pevné/dveře): 5 mm
Vstupní otvor: 540
Stavitelnost: 884-904 x 884-904
Provedení: L/P univerzální
Dostupnost: Skladem
VO balení: 1
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mereo
Výška 185 cm
Půdorys čtvrtkruh
Hmotnost 37 kg