Mereo Mistica CK608A33H

0 %
(0 hodnocení)

Sprchový kout ze série Mistica je dodáván s robustními profily, bezpečnostním sklem a s kvalitními ložiskovými pojezdy. Rám sprchového koutu je z hliníkových profilů, v barevné úpravě - chrom.profily. Jako výplň je dodáváno 6 mm silné bezpečnostní sklo, v designu Čiré. Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek. Spodní ložiskové pojezdy jsou vybaveny mechanismem, který umožňuje jejich zmáčknutí... Celý popis

Koupit za 6 743 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sprchový kout ze série Mistica je dodáván s robustními profily, bezpečnostním sklem a s kvalitními ložiskovými pojezdy.
Rám sprchového koutu je z hliníkových profilů, v barevné úpravě - chrom.profily. Jako výplň je dodáváno 6 mm silné bezpečnostní sklo, v designu Čiré. Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.
Spodní ložiskové pojezdy jsou vybaveny mechanismem, který umožňuje jejich zmáčknutí a následné vysazení posuvné části z rámu, což umožňuje snadnou čistitelnost i v hůře přístupných místech. Provedení pojezdů umožňuje také výškovou stavitelnost a s tím spojené snadné seřízení dveří.
Sklo je navíc ošetřeno povrchovou úpravou EASY CLEAN.
EASY CLEAN - Vodoodpudivá vrstva která je odolná vůči čistícím přípravkům, běžně používaným na okna a skleněné výplně. Skleněnou výplň sprchového koutu doporučujeme ošetřit nejméně 4x do roka přípravkem MSO Anticalc Conditioner.

Barva: Chrom
Hloubka: 800
Materiál: Hliníkové profily
Sklo: Čiré
Šířka x hloubka: 800 x 800
Šířka: 800
Sklo (pevné/dveře): 6 mm
Typ: Čtverec
Vstupní otvor: 420
Délka (Výška): 1900
Dostupnost: Skladem
Série: Mistica
Ochranná vrstva skla: EASY CLEAN
Stavitelnost: 785-805 x 785-805
Provedení: L/P univerzální
VO balení: 1
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mereo
Výška 190 cm
Půdorys čtverec