Proč koupit vašemu dítěti právě toto merino body? - Toto body využije vaše dítě po celý rok (má středně silnou gramáž). - Nebude v něm dítěti zima, je perfektní na celodenní nošení ale také do nosítek a šátků.  - Nebude se v něm dítě nadměrně potit, proto je ideální do autosedačky na delší cesty. Konec pocení a přehřátí, termoregulační vlastnosti merina jsou bezkonkurenční a skvěle se postarají o komfort vašeho dítěte.  - Střih s rolákem udrží krk vašeho dítěte v teple. Materiál skvěle pruží,... Celý popis

Koupit za 532 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Proč koupit vašemu dítěti právě toto merino body?

- Toto body využije vaše dítě po celý rok (má středně silnou gramáž).

- Nebude v něm dítěti zima, je perfektní na celodenní nošení ale také do nosítek a šátků. 

- Nebude se v něm dítě nadměrně potit, proto je ideální do autosedačky na delší cesty. Konec pocení a přehřátí, termoregulační vlastnosti merina jsou bezkonkurenční a skvěle se postarají o komfort vašeho dítěte. 

- Střih s rolákem udrží krk vašeho dítěte v teple. Materiál skvěle pruží, snadno body oblečete i dítěti s větší hlavičkou. Body lze natáhnou do dvojnásobných rozměrů.

- V rozkroku praktické patentky, díky kterým už nebude dítěti nikdy táhnout na záda. Cvočky prosím nikdy nerozepínejte tahem za látku. Při nešetrném zacházení může dojít k poškození látky okolo cvočku. 

- Kombinace merino/tencel tvoří perfektní přirozenou kombinaci a přináší nejlepší tepelný komfort.

Jak se o merino starat?

Vždy doporučujeme oblečení před prvním použitím vyprat ve vhodném pracím prostředku na vlnu. Zejména pokud zvolíte prací přípravek s lanolinem, oblečení je ihned měkčí a nekouše. Při prvním praní perte prádlo samostatně nebo se stejně barevnými oděvy, může dojít k uvolnění barvy a tím k obarvení jinak barevného oblečení.

Oblečení je možné prát v pračce při použití programu na vlnu na 30 ° C. Používejte výhradně prací prostředek na vlnu a oděv vyperte naruby. Do pračky nikdy nepřidávejte aviváž ani bělidlo, které by mohly vaše oblíbené oblečení poškodit. Nepoužívejte sušičku, prádlo rozvěste a nechte uschnout.Díky této péči udržíte váš oděv v krásném stavu. 

Vhodné prostředky na péči o vlnu naleznete zde. 

S odstraněním výraznějších skvrn neotálejte, doporučujeme předeprat v co nejkratší možné době pomocí žlučového mýdla ve studené vodě.

Merino vlna je velice jemný přírodní materiál a jeho životnost je ovlivněna způsobem a intenzitou používání. 

Neznáte značku SAFA? Tato firma má již 90 let tradici na trhu s merino oblečením. Je to rodinná firma, kde se ve vedení vystřídalo již několik generací. Jsme hrdí, že můžeme být výhradním partnerem této značky v České republice. 

Nevíte si rady s velikostí?

Vybrat správnou velikost je velmi důležité, proto jsme pro vás připravili pomocnou tabulku: 

TABULKA VELIKOSTÍ
Zobrazit více

Parametry

Značka SAFA
Barva vínová