Měsíčník Burda ÚNOR 2023

0 %
(0 hodnocení)

Měsíčník Burda ÚNOR 2023 Únorové vydání časopisu Burda Style přináší na 98 stranách inspiraci a nápady na šití pro nadcházející jarní období, abyste si nový model stihli včas ušít než přijde jaro . V únorovém vydání naleznete z cela nové jarní modely, originální šaty, překrásné halenky, kabátky, kalhoty, sukně a módní sportovní oblečení. Dále originální a promyšlené pouzdrové šaty v atraktivní khaki barvě, novou dámskou kolekci ve vel. 44-52 v elegantním ženském stylu a slušivou pánskou košili... Celý popis

Popis

Měsíčník Burda ÚNOR 2023
Únorové vydání časopisu Burda Style přináší na 98 stranách inspiraci a nápady na šití pro nadcházející jarní období, abyste si nový model stihli včas ušít než přijde jaro . V únorovém vydání naleznete z cela nové jarní modely, originální šaty, překrásné halenky, kabátky, kalhoty, sukně a módní sportovní oblečení. Dále originální a promyšlené pouzdrové šaty v atraktivní khaki barvě, novou dámskou kolekci ve vel. 44-52 v elegantním ženském stylu a slušivou pánskou košili a mnoho dalších nápadů pro dny všední i nevšední. Časopis obsahuje mnoho dalších zajímavých střihů. Čtenářky ve škole šití naleznou podrobný návod, jak ušít vypasovanou společenkou halenku. V únorovém speciálu naleznete návod na praktické návody , spoustu zajímavého čtení a praktických rad .
Začněte se připravovat v předstihu na nadcházející jaro. Potřebovat budete zajímavé materiály z naší nové kolekce halenkovin , úpletů a šatovek na halenky a šaty , na saka se hodí směsové kabátové látky , kalhoty a sukně můžete ušít ze vzorovaných šatových materiálů . Na svatební šaty máme pro Vás připravenou kolekci svatebních krajek , saténů a závojových tylů . Obraťte se na nás s důvěrou a my Vám rádi poradíme s výběrem vhodné látky.
Začínáte se šitím? Pak si spolu s časopisem objednejte knihu Šití , ve které naleznete podrobné návody a rozkresy od A do Z. P otřebovat budete také kvalitní šicí stroj a overlock , který Vám usnadní začišťování krajů a švů. Kvalitní nůžky pro nastříhání látky, popisovače pro označení švů a střihu, kvalitní strojové jehly , kazetu na šití pro uložení potřeb, módní knoflíky , zipy a textilní galanterii pro snadné šití. Veškerý sortiment látek a doplňků pro kvalitní a snadné šití naleznete na našich stránkách www.vseprositi.cz .
Ukažte nám svůj nový model na našem facebooku pro inspiraci ostatním.
Časopis Burda obsahuje pracovní návody, tabulky měr a velikostí, slovníček ke střihům, tiráž, adresář.
B ě ž n á cena K č 149,90, ak č n í cena v na š em obchod ě je K č 119,-, vychází 18.2.2023
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Burda