MET Echo Mips black 2021

100 %
(2 hodnocení)

MET Echo je MTB helma střední třídy vynikající vysokou kvalitou a ochranou. Je to ideální volba pro ty, kteří právě začínají své dobrodružství na trailech. Tento model navíc s kluznou MIPS vložkou, která minimalizuje rotační energii vznikající při pádu na hlavu. Tato helma nabízí odnímatelný štítek, jednoduché upínání pomocí Safe-T Mid s kompatibilitou pro DUO LED Light a hypoalergenní vnitřní vycpávky pro větší pohodlí. Integral In-Moulding shell construction Výrazně zvyšuje životnost helmy.... Celý popis

Koupit za 1 589 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

MET Echo je MTB helma střední třídy vynikající vysokou kvalitou a ochranou. Je to ideální volba pro ty, kteří právě začínají své dobrodružství na trailech. Tento model navíc s kluznou MIPS vložkou, která minimalizuje rotační energii vznikající při pádu na hlavu. Tato helma nabízí odnímatelný štítek, jednoduché upínání pomocí Safe-T Mid s kompatibilitou pro DUO LED Light a hypoalergenní vnitřní vycpávky pro větší pohodlí.

Integral In-Moulding shell construction

Výrazně zvyšuje životnost helmy. Jádro helmy tvoří se skeletem jeden celek.

Safe-T Mid

Týlní upínací systém, jehož úkolem je zajistit, aby helma pevně držela na Vaší hlavě. Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Být vidět je základní předpoklad pro bezpečnost cyklisty, proto tato helma nabízí kompatibilitu se skvělým světlem MET DUO LED Light.

Antialergické vycpávky

Pomáhají udržovat Vaši hlavu v suchu a přinášejí skvělý komfort nošení.

Hmotnosti a velikosti

S/M  - 305 g

M/L  - 330 g

L/XL  - 360 g

S/M  - 52-57 cm

M/L  - 57-60 cm

L/XL  - 60-64 cm

Vlastnosti produktu:

Velikost helmy: 59 cm a méně, 60 cm a více
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Met
Typ MTB
Větrací otvory 12
Určení pánské
Modelový rok 2021
Se světlem ano
Barva černá