Metabo KGS 305 M

93 %
(44 hodnocení)

Kapovací a pokosová pila METABO KGS 305 M je jednou z největších a nejvýkonnějších mobilních pil v třídě M. Tato pila je synonymem lehkosti, přesnosti a uživatelské přívětivosti. Je vybavena Precision Cut Line (PCL) technologií, která umožňuje precizní řez bez nutnosti přestavování díky chytře umístěným LED diodám. Točna s rychlým a přesným nastavením běžných úhlů za pomoci aretačních bodů usnadňuje práci a zajišťuje precizní výsledky.  Tato pila nabízí řezný výkon díky svému výkonnému univerzálnímu... Celý popis

Koupit za 8 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kapovací a pokosová pila METABO KGS 305 M je jednou z největších a nejvýkonnějších mobilních pil v třídě M. Tato pila je synonymem lehkosti, přesnosti a uživatelské přívětivosti. Je vybavena Precision Cut Line (PCL) technologií, která umožňuje precizní řez bez nutnosti přestavování díky chytře umístěným LED diodám. Točna s rychlým a přesným nastavením běžných úhlů za pomoci aretačních bodů usnadňuje práci a zajišťuje precizní výsledky. 

Tato pila nabízí řezný výkon díky svému výkonnému univerzálnímu motoru a velkému pilovému kotouči. Má schopnost sklánět pilový list až o 47° na obě strany, což poskytuje maximální flexibilitu při různých řezech. Konstrukce pily je robustní a zahrnuje hliníkový tlakový odlitek, který zvládne i nejnáročnější požadavky na odolnost.

Dále je tato pila vybavena efektivním odsáváním třísek integrovaným odsáváním pilin, což udržuje pracovní prostředí čisté a bezpečné. Pozvolný rozběh motoru a převodovky prodlužuje životnost nástroje. Výsuvná rozšíření stolu umožňují pracovat s extrémně dlouhými obrobky, a rychloupínací násadec zajistí bezpečné fixování obrobku shora i zepředu. Hloubkový doraz usnadňuje tvoření drážek, a všechny stupnice a ovládací prvky jsou snadno viditelné z pracovní polohy a intuitivně ovladatelné. Ergonomické plochy úchopu umožňují nošení pily jednou nebo oběma rukama, což zvyšuje komfort při práci.

METABO KGS 305 M kapovací pila (model 2023)

-

Precision Cut Line (PCL): Díky chytře umístěným LED diodám získáte přesnou linii řezu bez potřeby opakovaného přestavování.

-

Výkonný Motor: Díky extrémně výkonnému univerzálnímu motoru a velkému pilovému kotouči má tato pila enormní řezný výkon.

-

Nastavitelný Sklon: Točna umožňuje rychlé a přesné nastavení běžných úhlů pomocí aretačních bodů. Pilový list lze naklonit až o 47° na obě strany, což zajišťuje maximální flexibilitu při řezání.

-

Robustní Konstrukce: Pilu charakterizuje robustní konstrukce z hliníkového tlakového odlitku, což ji činí odolnou vůči nejnáročnějším úkolům.

-

Efektivní Odsávání Třísek: S integrovaným odsáváním pilin zůstane pracovní prostor čistý.

-

Hloubkový Doraz: Hloubkový doraz umožňuje jednoduché tvoření drážek.

-

Výsuvná Rozšíření Stolu: Stůl lze rozšířit až pro extrémně dlouhé obrobky.

-

Rychloupínací Násadec: Rychloupínací násadec zajišťuje bezpečnou fixaci obrobku shora nebo zepředu.

-

Jednoduché Ovládání: Všechny stupnice a ovládací prvky jsou snadno viditelné z pracovní polohy a intuitivně ovladatelné.

-

Ergonomický Design: Ergonomické plochy úchopu umožňují nošení pilky jednou nebo oběma rukama, což zvyšuje komfort při práci.

Součástí dodávky

- 1x Pilový kotouč "Precision Cut Wood - Classic" 305x30 Z56

- Druhý pilový list z tvrdokovu

- 2 integrovaná rozšíření stolu

- Zkracovací doraz

- Materiálová upínka

- Nástroj pro výměnu pilového kotouče

- Navíjení kabelu

- Záchytný pytel na piliny

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Metabo
S pojezdem ano
Kapovací ano
Hmotnost 19.6 kg
Průměr kotouče 305 mm
Max. hloubka řezu 105 mm
Typ pohonu elektrické

Podobné produkty