Rainbow High Jewel Richie Rainbow High - Legenda říká, že někde na konci duhy je nádoba se zlatem ... Pravda je však úplně jiná, rozhodně vzrušující! Objeví ji jen málo lidí s velkou citlivostí, kteří po duze najdou na konci barevnou školu módy - Rainbow High, kde se dívky učí, jak prezentovat své barvy tím nejkrásnějším způsobem! Vytvořte si kolekci krásných, zdobených panenek ze série Rainbow High. Seznamte se s Jewel Richie. Obléká se celá do lahvově zelené, má neobyčejnou krásu, rozčesatelné... Celý popis

Koupit za 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Rainbow High Jewel Richie

Rainbow High - Legenda říká, že někde na konci duhy je nádoba se zlatem ... Pravda je však úplně jiná, rozhodně vzrušující! Objeví ji jen málo lidí s velkou citlivostí, kteří po duze najdou na konci barevnou školu módy - Rainbow High, kde se dívky učí, jak prezentovat své barvy tím nejkrásnějším způsobem!

Vytvořte si kolekci krásných, zdobených panenek ze série Rainbow High.

Seznamte se s Jewel Richie. Obléká se celá do lahvově zelené, má neobyčejnou krásu, rozčesatelné vlasy a dlouhé řasy na obličeji. Navíc má skvělé vlastnosti. Klouby končetin umožňují nastavení v libovolné póze. Paže a nohy se ohýbají, když panence dáte další okouzlující pózu. Richie má 2 sady oblečení, jejichž prvky můžete zaměnit, libovolně je obměňovat a vybírat, čímž panence dodáte vzhled, který vás nenechá lhostejně projít.

Sada dále obsahuje hřeben, dvě ramínka a stojánek pro panenku.

Všechny panenky mají jedinečný styl, který lze vidět ve dvou různých oblecích a spoustě módních doplňků! A když se spojí, vytvoří úžasnou duhu. Sbírejte je všechny, abyste viděli tyto úžasné barvy duhy!

Rozměry balení: 30x30x8cm.

Věk od 6 let.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MGA
Velikost 28 cm
Věk od 5 let
Značka Rainbow High