Nabíjení elektrické koloběžky Xiaomi Scooter je při pravidelném a dlouhodobém používání v podstatě každodenní záležitostí. V případech, kdy se vydáváte na delší cesty, by měla být nabíječka součástí základní výbavy vaší koloběžky. Druhou možností je pak pořízení záložního adaptéru, který máte připravený v cílovém místě, jako je zaměstnání, nebo jiná pravidelná destinace. Ať už tedy dojde k poruše Vaší stávající nabíječky, nebo jen potřebujete druhou záložní, nejbezpečnějším řešením je pořízení originálního... Celý popis

Koupit za 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nabíjení elektrické koloběžky Xiaomi Scooter je při pravidelném a dlouhodobém používání v podstatě každodenní záležitostí. V případech, kdy se vydáváte na delší cesty, by měla být nabíječka součástí základní výbavy vaší koloběžky. Druhou možností je pak pořízení záložního adaptéru, který máte připravený v cílovém místě, jako je zaměstnání, nebo jiná pravidelná destinace.
Ať už tedy dojde k poruše Vaší stávající nabíječky, nebo jen potřebujete druhou záložní, nejbezpečnějším řešením je pořízení originálního adaptéru. Nabíječka je kompatibilní s modely Xiaomi Scooter Pro / Pro 2 / 1S / Essential a Scooter 3 a zajistí kvalitní napájení, které nepoškozuje baterii Vaší koloběžky a neovlivní tak její výkon ani životnost.

Informace:

Vstup: 100-240V, 50/60 Hz, 2.0 A MAX
Max. výstupní napětí: 42 V, COS > 0.35
Výstup: 41 V / 1.7 A
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi