Šířka: 225, Výška: 55, Průměr: 18, Roční období: Letní pneumatika, Typ vozidla: Osobní vozidlo, Rychlostní index: V=240 km/h, Valivý odpor: C, Brzdění za mokra: A, Hlučnost: 69 dB, Zátěžový index: 750kg, Hmotnost: 13 kg, RunFlat systém: Ne, Zesílené provedení: Ne. Michelin: Začátek činnosti a výroby pneumatik této přední značky v gumárenském průmyslu se datuje na rok 1889, když bratři Michelinovci začali ovlivňovat chod moderní dopravy v motoristickém průmyslu a dalších odvětvích. Od těch dob se... Celý popis

Koupit za 3 620 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Šířka: 225, Výška: 55, Průměr: 18, Roční období: Letní pneumatika, Typ vozidla: Osobní vozidlo, Rychlostní index: V=240 km/h, Valivý odpor: C, Brzdění za mokra: A, Hlučnost: 69 dB, Zátěžový index: 750kg, Hmotnost: 13 kg, RunFlat systém: Ne, Zesílené provedení: Ne.

Michelin: Začátek činnosti a výroby pneumatik této přední značky v gumárenském průmyslu se datuje na rok 1889, když bratři Michelinovci začali ovlivňovat chod moderní dopravy v motoristickém průmyslu a dalších odvětvích. Od těch dob se působení firmy rozrostlo do 170 zemí světa s výrobními továrnami v 74 zemích. Michelin masivně investuje do výzkumu a výroby pneumatik s malým valivým odporem, který má vliv jak na spotřebu paliva, tak i množství vyloučených emisí, které pronikají do našeho životního prostředí. Firma Michelin se zabývá výrobou pneumatik pro střední a vyšší třídu vozidel, užitkové (commercial) automobily, vozy SUV, 4x4, kamiony a zemědělské stroje. Koncern Michelin ale nezapomíná ani na levnější alternativy svých produktů. V tomto segmentu se koncern zaměřil na kvalitní, ale cenově přístupnější značky pneumatik jako jsou Kleber, Kormoran, BFGoodrich. Tyto značky nezůstávají na stejné úrovni, ale také probíhají různými inovace ve struktuře dezénů, směsí a samozřejmě v zvyšování kvality.
Zobrazit více

Parametry

Index rychlosti V (=240 km/h)
Období letní
Šířka 225
Vnitřní průměr R18
Výrobce Michelin
Profil 55
Index nosnosti 98
Hlučnost 69 dB
Protektorované pneumatiky ne
Dojezdové pneumatiky ne
Dodávkové pneumatiky ne
Třída hlučnosti B
Symbol pro jízdu na sněhu ne
Symbol pro jízdu na ledu ne
Spotřeba paliva C
Přilnavost za mokra A
Zobrazit více parametrů