Mikrobiologický enzymatický produkt ve formě tablet pro biologický rozklad obsahu odpadních jímek. Při pravidelném používání pomáhá přípravek Microbec biologicky likvidovat obsah odpadních jímek, což vede k menší četnosti vyprazdňování, ke zvýšeí účinnosti čistírny odpadních vody. Současně také odstraňuje nepříjemný zápach a čistí odpadní potrubí. Mechanismus účinku: Microbec obsahuje speciální bakteriální kultury a enzymy, které usnadňují přirozené odbourávání organického odpadu, což umožňuje... Celý popis

Koupit za 309 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Mikrobiologický enzymatický produkt ve formě tablet pro biologický rozklad obsahu odpadních jímek. Při pravidelném používání pomáhá přípravek Microbec biologicky likvidovat obsah odpadních jímek, což vede k menší četnosti vyprazdňování, ke zvýšeí účinnosti čistírny odpadních vody. Současně také odstraňuje nepříjemný zápach a čistí odpadní potrubí.
Mechanismus účinku: Microbec obsahuje speciální bakteriální kultury a enzymy, které usnadňují přirozené odbourávání organického odpadu, což umožňuje biologické odbourání odpadků, papíru, tuků a komunálního odpadu. Přípravek funguje ve 3 fázích a umožňuje tak účinnou a rychlou separaci odpadu, který je následně zkapalněn a následně enzymaticky rozložen na zcela bezpečné a k životnímu prostředí šetrné látky a vodu. Díky tomu tak lze odstranit usazené kaly a vyvážet odpadní jímku méně často. Používání antibiotik nebo silných desinfekčních přípravků s obsahem chloru či zvýšení množství odpadu může snížit účinnost přípravku Microbec. Aby produkt fungoval správně, doporučuje se používat udržovací dávku a nepoužívat k čištění WC tablety s obsahem chloru. Vhodný prostředek na čištění WC je například Microbec WC Bio Gel. Přípravek Microbec je nejúčinnější při pravidelném používání.
- moderní řešení pro všechny typy odpadních jímek (včetně biologických) a ekologických čistíren odpadních vod- pro rodinné domy a rekreační objekty- snižuje četnost vyčerpávání odpadní jímky- až 400 miliónů bakterií v jedné tabletě- používejte spolu s čističem Microbec WC Bio Gel pro čištění sanitárních zařízení
Použití: Vhoďte tabletu do záchodové mísy. Po rozpuštění tablety (cca 10 minut) spláchněte.Počáteční dávka 2 tablety na 3 m³. Udžovací dávka podle tabulky:
Objedm odpadní jímky či čistírny odpadních vod (v m³) - Dávkování:1 - 3: 1 tableta na týden4-8: 2 tablety na týden>8: 4 tablety na týden
Reaktivační dávka po přerušení používání: 2 tablety na 2 dny, poté dle tabulky. V případě delšího přerušení zdvojnásobte první týden dávkování.
Bezpečnostní opatření: skladujte na suchém místě. Produkt je připraven k okamžitému použití. Dráždí oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.
Obsahuje kyselinu citrónovou, méně než 5% látek s aniontově aktivním povrchem, parfémy a enzymy.
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 0.407 kg
Výrobce Nohel Garden