Microsoft Windows Server Standard 2022, x64, EN, 16 core (OEM) Podpořte růst svého podnikání a modernizujte vaši IT infrastrukturu instalací operačního systému Microsoft Windows Server 2022. Získejte rozšířené vícevrstvé zabezpečení, hybridní možnosti s Azure a flexibilní aplikační platformu kterou Windows Server 2022 přináší. Edice Standard je navržena pro malé a středně velké organizace, které nepotřebují více než dvě instance serverového softwaru ve virtuálním operačním systému. Klíčové vlastnosti... Celý popis

Koupit za 23 426 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Microsoft Windows Server Standard 2022, x64, EN, 16 core (OEM)

Podpořte růst svého podnikání a modernizujte vaši IT infrastrukturu instalací operačního systému Microsoft Windows Server 2022. Získejte rozšířené vícevrstvé zabezpečení, hybridní možnosti s Azure a flexibilní aplikační platformu kterou Windows Server 2022 přináší. Edice Standard je navržena pro malé a středně velké organizace, které nepotřebují více než dvě instance serverového softwaru ve virtuálním operačním systému.

Klíčové vlastnosti Microsoft Windows Serveru 2022

- Microsoft Windows Server 2022 podpoří růst vašeho podnikání

- Vícevrstvé zabezpečení jádra a konektivity

- Kompletní ochrana serveru napříč hardwarem, firmwarem a virtualizačními vrstvami

- Další bezpečnostní vrstva v přenosových procesech

- Výhodný hybridní a multicloudový přístup

- Připojením Windows Serveru 2022 k Azure Arc

- Efektivní SMB komprese souborů

- Vylepšený nástroj Windows Admin Center

- Podpora škálovatelnosti hardwarového vybavení

- Vylepšená aplikační kompatibilita kontejnerů Windows

- Edice Standard pro malé a středně velké organizace

Pokročilé vícevrstvé zabezpečení v Microsoft Windows Server 2022

Microsoft Windows Server 2022 přináší řadu vylepšení v oblasti bezpečnosti, zejména vícevrstvé zabezpečení jádra a konektivity. Umožňuje týmům IT aplikovat bezpečnostní nástroje s pokročilou preventivní obranou serveru napříč hardwarem, firmwarem a virtualizačními vrstvami. Přidává další bezpečnostní vrstvu do přenosových procesů prostřednictvím rychlejšího a bezpečnějšího šifrovaného protokolu HTTPS a průmyslového standardní šifrování AES-256 s podporou protokolu SMB.

Hybridní možnosti Microsoft Windows Serveru 2022 s Azure

Využijte ve svém podnikání výhod hybridního a multicloudového přístupu prostřednictvím cloudových služeb připojením Windows Serveru 2022 k Azure Arc. Vylepšeny jsou také vlastnosti souborových funkcí, například SMB komprese, která zrychluje komprimací dat přenos souborů po síti. A pro IT správce je tu nástroj Windows Admin Center, který přináší moderní možnosti správy serveru, jako je nový prohlížeč událostí a podpora proxy brány pro scénáře připojené k Azure.

Microsoft Windows Server 2022 - flexibilní aplikační platforma

Microsoft Windows Server 2022 nabízí také vylepšenou škálovatelnost a možnosti upgradů hardwaru, jako je podpora 48 TB paměti a 2 048 logických jader běžících na 64 fyzických soketech. Určitě oceníte i zlepšenou aplikační kompatibilitu kontejnerů Windows, která nabízí kontejnery HostProcess pro konfiguraci uzlů, podporuje IPv6 a dual-stack a umožňuje konzistentní implementaci síťových zásad pomocí Calico.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Microsoft SW
Jazyk Anglický
Licence OEM
Počet licencí 1