Microsoft Xbox Series S 1TB

100 %
(3 hodnocení)

Platforma: Xbox Series Úhlopříčka displeje (palce): - Typ vnitřní paměti: SSD Kapacita vnitřní paměti: 1 TB Typ optické mechaniky : bez optické mechaniky HDMI : ANO Počet USB 2.0: 0 Počet USB 3.2 (USB 3.0): 3 Integrovaný mikrofon: NE LAN (Ethernet): ANO Wi-Fi: ANO Podpora paměťových karet: NE Distribuce: oficiální ČR Provedení výrobku: černá barva Nová generace hraní her vám přináší naši vůbec nejrozsáhlejší knihovnu digitálních her v nejmenším Xboxu naší historie. S dynamičtějšími světy, rychlejším... Celý popis

Koupit za 8 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Platforma: Xbox Series
Úhlopříčka displeje (palce): -
Typ vnitřní paměti: SSD
Kapacita vnitřní paměti: 1 TB
Typ optické mechaniky : bez optické mechaniky
HDMI : ANO
Počet USB 2.0: 0
Počet USB 3.2 (USB 3.0): 3
Integrovaný mikrofon: NE
LAN (Ethernet): ANO
Wi-Fi: ANO
Podpora paměťových karet: NE
Distribuce: oficiální ČR

Provedení výrobku: černá barva

Nová generace hraní her vám přináší naši vůbec nejrozsáhlejší knihovnu digitálních her v nejmenším Xboxu naší historie. S dynamičtějšími světy, rychlejším načítáním a navíc s programem Xbox Game Pass (v prodeji samostatně) nabízí digitální herní konzole Xbox Series S tu nejlepší hodnotou v oblasti hraní.

OPTIMALIZOVÁNO PRO SERIES X|S
Hry postavené na vývojové sadě pro Xbox Series X|S mají významně zkrácené doby načítání a ohromující plynou grafiku při 120 FPS.

POŘIĎTE SI JI JEDNOU
Díky Inteligentnímu doručení můžete podporovanou hru zakoupit jednou a mít přístup k nejlepší dostupné verzi bez ohledu na to, na které konzoli hrajete.

HRAJTE DÁL
Na novém zcela digitálním Xboxu Series S budete mít vždycky co hrát, ať už to jsou nejnovější hry, vaše oblíbené tituly z více než stovky dostupných her v knihovně Xbox Game Pass nebo kterákoli z tisíců zpětně kompatibilních klasických her.

PLNĚ DIGITÁLNÍ KONZOLE NOVÉ GENERACE
Vydejte se zcela digitálním směrem s Xboxem Series S a vytvořte si knihovnu digitálních her. Vaše hry, uložené pozice a zálohy jsou v bezpečí v cloudu. Navíc můžete využít možnost si předobjednat, předinstalovat a začít hrát hry už od prvního okamžiku, kdy budou dostupné.

 

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 3.358
Výška (cm): 12.80
Šířka (cm): 29.20
Hloubka (cm): 29.20
Zobrazit více

Parametry

Typ Xbox Series S
Výrobce Microsoft
Velikost úložiště 1000 GB
Wi-Fi ano
Pevný disk ano
Bluetooth ano
Bez mechaniky ano
Šířka 65 mm
Výška 275 mm
Hloubka 151 mm
Hmotnost 1930 g
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty