Pestrobarevná magnetická stavebnice od Mideer polahodí oku estéta a zabaví děti (i vás ;)) na dlouhé hodiny. Vystavte třpytivá města, duhové silnice, blyštivé obrazce, číslice a písmenka, zkrátka co vás napadne. Rozvíjejte fantazii s touto nádhernou stavebnicí, podpořte prostorové vnímání a kochejte se nádhernými stavbami. Velká magnetická sada MiDeer je originální, kreativní a edukační hračkou pro děti již od raného věku. Děti mohou popustit uzdu své fantazii a vytvářet 2D i 3D stavby. Na své... Celý popis

Koupit za 2 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pestrobarevná magnetická stavebnice od Mideer polahodí oku estéta a zabaví děti (i vás ;)) na dlouhé hodiny. Vystavte třpytivá města, duhové silnice, blyštivé obrazce, číslice a písmenka, zkrátka co vás napadne. Rozvíjejte fantazii s touto nádhernou stavebnicí, podpořte prostorové vnímání a kochejte se nádhernými stavbami.

Velká magnetická sada MiDeer je originální, kreativní a edukační hračkou pro děti již od raného věku. Děti mohou popustit uzdu své fantazii a vytvářet 2D i 3D stavby. Na své si přijdou i starší děti, které mohou zhmotnit své vlastní představy do komplikovanějších staveb.

Dílky se vyznačují svoji vysokou kvalitou zpracování. V každém dílku je bezpečně uzavřen 6-8 magnetů. Dílky jsou průhledné a krásně barevné, při kontaktu se světlem působí až magicky.

Rozměry:

- 7,5 x 7,5 cm - čtverec

- 13,9  x 7,2 cm - velký trojúhelník

- 15 x 15 velký čtverec.

Obsah balení:

- 100 ks dílků (12 x trojúhelník velký, 24 x trojúhelník malý, 12 x úhel 90°, 32 x čtverec, 16 x speciální dílky, 2 x autíčko, 2 x velký čtverec)

- návod

- sáček na ukládání stavebnice

Rozměry balení: 36 cm x 25 cm x 8,5 cm

Vhodné pro děti od 3 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MiDeer
Určení pro kluky