Japonská značka Made in Japan (MIJ) je vyhlášená svým nádobím z odolné keramiky, které vyrábí ručně japonští mistři již od 12. století. Přírodní keramika neobsahuje žádné zdraví škodlivé příměsi, ani těžké kovy. To samé platí i v případě použitých barev, které jsou kvalitní, stálé a neodlupují se. Produkty MIJ jsou používány v restauracích po celém světě již přes 25 let, takže o jejich kvalitě a životnosti nelze pochybovat. Nádobí můžete používat v mikrovlnné troubě, i jej mýt v myčce na nádobí.... Celý popis

Koupit za 589 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Japonská značka Made in Japan (MIJ) je vyhlášená svým nádobím z odolné keramiky, které vyrábí ručně japonští mistři již od 12. století. Přírodní keramika neobsahuje žádné zdraví škodlivé příměsi, ani těžké kovy. To samé platí i v případě použitých barev, které jsou kvalitní, stálé a neodlupují se. Produkty MIJ jsou používány v restauracích po celém světě již přes 25 let, takže o jejich kvalitě a životnosti nelze pochybovat. Nádobí můžete používat v mikrovlnné troubě, i jej mýt v myčce na nádobí. Produkty MIJ jsou dováženy přímo z Japonska.

V tomto balení najdete talíř o průměru 20 cm z kolekce BB Black. Černý originální talíř má zajímavý rozpitý efekt a vysoký okraj.

Hlavní výhody:

- Originální talíř s vysokým okrajem značky Made in Japan
- Ruční výroba z přírodní keramiky
- Bez obsahu kovů či škodlivých barviv
- Stálé, kvalitní, neodlupující se barvy
- Každý kus je unikátní, originál
- Vhodný do myčky i mikrovlnné trouby
- Dovoz přímo z Japonska
- Tradice japonských mistrů již od 12. století
- Dlouhá životnost a výjimečná kvalita - potvrzeno restauracemi, které nádobí MIJ používají více než 25 let

Specifikace:

- Průměr: 20 cm
- Barva: černá
- Materiál: keramika
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MIJ
Materiál keramika