Mil-Tec Firesteel velké

87 %
(11 hodnocení)

Oheň a teplo. Věci, které k životu bezvýhradně potřebujeme. Obzvlášť když nás život dostane do situací, kdy zapalovač není po ruce. Křesadlo podpalovač Fire Steel velké Mil-Tec® je vysoce kvalitním produktem schváleným mezinárodní asociací – Survival Instructors Association. Podpalovač zajišťuje vyšší šance na přežití a je vhodný pro každého správného survivalistu a bushcraftera. Produkt je zcela bezpečný. Díky oddělení křesadla od hořčíkové tyčinky je používání vysoce jednoduché a při převozu... Celý popis

Koupit za 209 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Oheň a teplo. Věci, které k životu bezvýhradně potřebujeme. Obzvlášť když nás život dostane do situací, kdy zapalovač není po ruce. Křesadlo podpalovač Fire Steel velké Mil-Tec® je vysoce kvalitním produktem schváleným mezinárodní asociací – Survival Instructors Association. Podpalovač zajišťuje vyšší šance na přežití a je vhodný pro každého správného survivalistu a bushcraftera.

Produkt je zcela bezpečný. Díky oddělení křesadla od hořčíkové tyčinky je používání vysoce jednoduché a při převozu či přenosu nehrozí riziko samovolného škrtu. Největší výhodou tohoto křesadla je jeho 100% použitelnost i za mokra, deště a celkově vlhkých podmínek.

Křesadlo má dlouhou životnost a vydrží až 12.000 škrtnutí. Jiskry zde dosahují teploty až 3.000 °C. Křesadlo je schopno zapálit tuhý líh a většinu připraveného materiálu (suchá tráva, větvičky apod.) Připravte se na přírodu a dokažte, že lidé jsou páni ohně.
Benefity, o kterých musíte vědět:

- funguje i za mokra
- snadné použití
- jednoduchá konstrukce
- schváleno mezinárodní asociací
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mil-Tec
Druh magnéziové