Milwaukee 4932430907 56 ks

99 %
(5 hodnocení)

Se sadou bitů Milwaukee SHOCKWAVE ™ IMPACT DUTY se nemusíte bát pustit se do jakéhokoliv úkolu. Díky nestandardní složení kovu, které zajišťuje nadstandardní odlnost a pružnost jsou tyto bity vhodné jak pro rázové utahováky tak i pro vrtačky a šroubováky. Uplatnění najde tato sada jak u profesionálů při každodenním použití, tak i v domácí dílně či garáži. Řada příslušenství SHOCKWAVE ™ IMPACT DUTY, která je navržena pro použití s rázovými utahováky, je nejen ideální pro aplikace s velkým úderem,... Celý popis

Koupit za 673 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Se sadou bitů Milwaukee SHOCKWAVE ™ IMPACT DUTY se nemusíte bát pustit se do jakéhokoliv úkolu. Díky nestandardní složení kovu, které zajišťuje nadstandardní odlnost a pružnost jsou tyto bity vhodné jak pro rázové utahováky tak i pro vrtačky a šroubováky. Uplatnění najde tato sada jak u profesionálů při každodenním použití, tak i v domácí dílně či garáži.

Řada příslušenství SHOCKWAVE ™ IMPACT DUTY, která je navržena pro použití s rázovými utahováky, je nejen ideální pro aplikace s velkým úderem, ale také poskytuje kompletní systémové řešení pro všechny potřeby uživatele při vrtání a upevňování.
Geometrie SHOCK ZONE™ - Navrženo pro pružnost
SHOCK ZONE ™ snižuje napětí na hrotu, což má za následek menší lámavost. Kombinace designu SHOCK ZONE ™ a speciálního tepelného zpracování absorbuje nárazy a umožňuje větší pružnost.
Tlakové kování bitu dává nejlepší výsledky při šroubování, snižuje možnost vyskočení nebo vyklouznutí bitu ze záběru a prodlužuje jeho životnost
Uživatelsky navržená ocel - Milwaukee ® nestandardní složení kovu zaručuje, že vrtáky Shockwave jsou odolnější proti otřesům při rázech.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Milwaukee Tools
Sady bitů ano