Geometrie "šokové zóny" - zaručuje pružnost. Geometrie Shock Zone snižuje pnutí v dříku, díky čemu se méně lámou. Kombinace tvaru „šokové zóny“ a zvláštního tepelného zpracování absorbuje rázy a umožňuje pružinové kroucení bitu při práci. Tlakové kování bitu dává nejlepší výsledky při šroubování, snižuje možnost vyskočení nebo vyklouznutí bitu ze záběru a prodlužuje jeho životnost. Uživatelsky navržená ocel - složení oceli pro Milwaukee ® nestandardní složení kovu zaručuje, že vrtáky Shockwave... Celý popis

Koupit za 483 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Geometrie "šokové zóny" - zaručuje pružnost.
Geometrie Shock Zone snižuje pnutí v dříku, díky čemu se méně lámou. Kombinace tvaru „šokové zóny“ a zvláštního tepelného zpracování absorbuje rázy a umožňuje pružinové kroucení bitu při práci.
Tlakové kování bitu dává nejlepší výsledky při šroubování, snižuje možnost vyskočení nebo vyklouznutí bitu ze záběru a prodlužuje jeho životnost.
Uživatelsky navržená ocel - složení oceli pro Milwaukee ® nestandardní složení kovu zaručuje, že vrtáky Shockwave jsou odolnější proti otřesům při rázech.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Milwaukee Tools
Sady bitů ano