WAVE RIDER TT je ideální společník pro příjemný běh v lehčím terénu a na silnici. Nabízí skvělé pohodlí, trakci a návrat energie. Nový design podešve zvyšuje přilnavost i na nezpevněném povrchu, technologie MIZUNO ENERZY poskytuje účinnější tlumení a přenos energie. Mizuno vlnová deska zajišťuje hladký a pružný přechod z dopadu do odrazu. Vlastnosti: • Nový design podešve zvyšuje trakci a poradí si i s nezpevněným povrchem • MIZUNO ENERZY pod patou poskytuje vynikající tlumení a přenos energie... Celý popis

Koupit za 2 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

WAVE RIDER TT je ideální společník pro příjemný běh v lehčím terénu a na silnici. Nabízí skvělé pohodlí, trakci a návrat energie. Nový design podešve zvyšuje přilnavost i na nezpevněném povrchu, technologie MIZUNO ENERZY poskytuje účinnější tlumení a přenos energie. Mizuno vlnová deska zajišťuje hladký a pružný přechod z dopadu do odrazu.

Vlastnosti:

• Nový design podešve zvyšuje trakci a poradí si i s nezpevněným povrchem
• MIZUNO ENERZY pod patou poskytuje vynikající tlumení a přenos energie
• Mizuno vlnová deska zajišťuje optimální poměr tlumení a stability, a plynulost a pružnost nášlapu

Pro každodenní běh a jogging. Vhodná pro začínající běžce, stejně jako pro běžce trénující na maraton. Všestranná obuv na silnici i do lehčího terénu.

Tlumení: pata 37 mm, špička 25 mm

Hmotnost: 297 g 

Klíčové vlastnosti boty na škále Mizuno:

Tlumení 8/10

Stabilita 4/10

Rychlost 6/10

Technologie

Mizuno Wave
Unikátní technologie, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu - odpružení a stabilitu.
 Při běhu je tělo nadměrně zatěžováno, a proto je důležitá správná kombinace odpružení a stability ke snížení rizika zranění.
 Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech. Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce. Výsledkem je nejlehčí, technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv.

AIRmesh
Materiál AirMesh je ventilační systém, který poskytuje maximální prodyšnost, a tím i komfort pro chodidla.

DynamotionFit
Mizuno Dynamotion Fit technologie je založena na 3D analýze těla v pohybu. Vytváří střih, díky němuž oděv i obuv dokonale padne a poskytuje volnost pohybu.

Mizuno Enerzy
MIZUNO ENERZY FOAM je speciální pěna v mezipodešvi, dodávající obuvi bezkonkurenční měkkost, odpružení a současně odolnost. Oproti předchozím materiálům je o 17 % měkčí a zajišťuje o 15 % vyšší návrat energie z dopadu.

 

SmoothRide
SmoothRide Technologie byla vytvořena k co nejplynulejšímu přechodu mezi prudkým zrychlením a zpomalením při běhu snížením nárazu a zvýšením flexibility. Tato technologie dovoluje Mizunu vytvořit běžeckou obuv, která umožňuje velmi pohodlný běh. Mizuno je považováno za vedoucí značku v designu a technologii obuvi a se SmoothRide udělalo další krok k maximálnímu požitku a výkonu při běhu.

X10
X10 je odolná karbonová guma, která se umisťuje na patní část podrážky, tedy na její nejzatěžovanější část. Prodlužuje tímto životnost a odolnost boty.

U4icX
Cílem značky Mizuno je podpořit co nejefektivnější pohyb, poskytnout maximální komfort a celkový zážitek euforie z běhu. Technologie U4iC posouvá laťku opět o kus výš. Speciální směs materiálu mezipodešve U4iC je o 30% lehčí než předchozí ap+, přesto si zachovává stejné vlastnosti odpružení a pohodlí, které běžci od značky Mizuno očekávají.

Další vybrané modely značky Mizuno:
KOLEKCE  MODEL T S R ROAD Neutral Sky 9 5 4 Skyrise 8 4 4 Ultima 8 4 4 Rider Neo 8 4 6 Rider 7 4 5 Support Horizon 9 8 4 Inspire 7 8 5 PERFORMANCE Lightweight Shadow 6   6 Aero 6   7 TRAIL Off-Road Rider TT 8 4  
 
Zobrazit více

Parametry

Značka Mizuno
Barva modrá
Typ povrchu silniční
Období letní
Materiál síťovina
Tlumení vysoké tlumení
Druh tréninková
Modelová řada Mizuno Wave
Unisex ne
Typ běžce pro pokročilé běžce
Hmotnost 300 g
Zobrazit více parametrů