MOMENTOVÝ KLÍČ - JEDEN NÁSTROJ = MNOHO MOŽNOSTÍ – Je vhodný mimo jiné pro utahování a povolování různých typů šroubových spojů. Multifunkční ráčnový klíč lze použít pro čtyřhranné a šestihranné šrouby, motocyklové matice a háky. Díky otočné konstrukci je používání nástroje pohodlnější. - PŘENOSNÝ – Momentový klíč má pevnou ocelovou konstrukci a je odolný a díky jeho malým rozměrům jej lze snadno vzít kamkoli s sebou. - ZAMKNOUT ODEMKNOUT – snadné nastavení točivého momentu umožňuje přesné použití... Celý popis

Koupit za 429 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

MOMENTOVÝ KLÍČ

- JEDEN NÁSTROJ = MNOHO MOŽNOSTÍ – Je vhodný mimo jiné pro utahování a povolování různých typů šroubových spojů. Multifunkční ráčnový klíč lze použít pro čtyřhranné a šestihranné šrouby, motocyklové matice a háky. Díky otočné konstrukci je používání nástroje pohodlnější.

- PŘENOSNÝ – Momentový klíč má pevnou ocelovou konstrukci a je odolný a díky jeho malým rozměrům jej lze snadno vzít kamkoli s sebou.

- ZAMKNOUT ODEMKNOUT – snadné nastavení točivého momentu umožňuje přesné použití klíče. Uzamkněte uzávěr ve směru 'LOCK' a uvolněte zámek 'UNLOCK'.

- V BEZPEČNÉM POUZDRU – Sada obsahuje nejen multifunkční klíč s ráčnou, ale také odpovídající pohodlné pouzdro, díky kterému bude nářadí dobře chráněno, když se nepoužívá.

- SPECIFIKACE – materiál: chrom-molybdenová ocel, ostatní: pryž + pouzdro (PP), klíč pravý / levý; hlava ráčny; minimální točivý moment: 5 (Nm); maximální točivý moment: 25 (Nm); pro utahování a povolování šroubových spojů: ano; univerzální: ano, pro čtyřhranné a šestihranné šrouby, háky, matice motocyklů atd.; dynamometrické: ano; sada obsahuje: klíč a pouzdro; šířka: 3 cm; rozměry: (nastavení délky): 25,5-28,5cm; hmotnost klíče: 0,6kg; hmotnost balení: 0,8 kg

SPECIFIKACE SADA:

- materiál: chrom-molybdenová ocel, ostatní: pryž + pouzdro (PP)
- velikost: 1/4';
- pravý/levý klíč;
- hlava ráčny;
- minimální točivý moment: 5 (Nm);
- maximální točivý moment: 25 (Nm);
- pro utahování a povolování šroubových spojů: ano;
- univerzální: ano, pro čtyřhranné a šestihranné šrouby, háky, matice motocyklů atd.;
- dynamometrické: ano;
- šířka 3 cm
- rozměry: (nastavení délky): 25,5-28,5cm;
- hmotnost klíče: 0,6kg;
- hmotnost balení: 0,8 kg

ZAHRNUTA:

- klíč
- pouzdro

Momentový klíč byl vyroben pro nejnáročnější práci. Precizně zvolené materiály, vysoká přesnost zpracování a odolnost proti deformacím a prasklinám určují její spolehlivost.

Nástroj, momentový klíč, bude ideální pro povolování a utahování různých typů šroubových spojů. Multifunkční ráčnový klíč bude perfektní pro práci vyžadující přesnost a péči, stejně jako pro každodenní práci se čtyřhrannými a šestihrannými šrouby, motocyklovými maticemi a háky.

Ráčnový klíč má praktické pouzdro, takže bude mít vždy své místo a bude dobře chráněn, když ho nikdo nebude používat.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xtrobb