Nosítko MoniLu UNI Standard Line Perseids Skylight Nosítko MoniLu UNI je vhodné pro děti od 2 měsíců do váhy 20 kg. Šířka i délka zádové opěrky lze upravit, tak lze nosit i malinká miminka bez novorozenecké vložky. Nosítko MoniLu je ergonomické nosítko české výroby ručně šité ze šátků určených pro nošení dětí. Tím, že je MoniLu UNI šátkové nosítko, má příčnou pružnost šátkového materiálu, která zajistí obepnutí a přizpůsobení tělu dítěte a dovolí zakulacení zad. Jedná se o vysoce kvalitní, jemnou,... Celý popis

Koupit za 4 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nosítko MoniLu UNI Standard Line Perseids Skylight

Nosítko MoniLu UNI je vhodné pro děti od 2 měsíců do váhy 20 kg. Šířka i délka zádové opěrky lze upravit, tak lze nosit i malinká miminka bez novorozenecké vložky. Nosítko MoniLu je ergonomické nosítko české výroby ručně šité ze šátků určených pro nošení dětí. Tím, že je MoniLu UNI šátkové nosítko, má příčnou pružnost šátkového materiálu, která zajistí obepnutí a přizpůsobení tělu dítěte a dovolí zakulacení zad. Jedná se o vysoce kvalitní, jemnou, ale vysoce nosnou, speciálně tkanou látku. Nosítko MoniLu UNI kombinuje pohodlnost šátků na nošení dětí s nejkvalitnějšími použitými materiály nosítka. Je také vhodnou alternativou pro všechny příznivce šátků, kteří se rozhodli pro přezkové nosítko.

Nosítko je určeno:

- nosítko je vhodné pro děti od 2 měsíců (cca 55 cm) do váhy 20 kg (cca 2,5 až 3 let/cca 95 cm)

- šířka i délka zádové opěrky lze upravit, tak lze nosit i novorozené děti bez novorozenecké vložky

Vlastnosti nosítka:

- možnost nošení na břiše, na zádech a na boku

- upravitelná šířka i délka zádové opěrky, umožňuje nosit i malá miminka

- ergonomické nošení v korektní M poloze, která je příznivá pro vývoj kyčlí a páteře

- součástí nosítka je opora hlavy pro fixaci hlavičky spícího dítěte

- šátkové nosítko – příčná pružnost šátkového materiálu zajistí obepnutí a přizpůsobení tělu dítěte a dovolí zakulacení zad. Jedná se o vysoce kvalitní, jemnou, ale vysoce nosnou, speciálně tkanou látku.

Další informace k produktu:

- zádová opěrka - lze upravovat šířku i výšku zádové opěrky a přizpůsobit jí tak potřebám rostoucího dítěte. Nosítko MoniLu má unikátní skryté stahování výšky zádové opěrky a šíře sedu. Maximální šíře sedu je 43 cm a maximální výška zádové opěrky 45 cm. Minimální šíře sedu je 23cm a minimální výška zádové opěrky 35 cm. Zádová opěrka je ušita ze dvou vrstev šátku, je měkká a nabízí dítěti přirozenou polohu. Zádová opěrka krásně obepíná dítko, její výška zajišťuje dostatečné podsazení v nosítku  a poskytuje mu ergonomickou podporu.

- opora hlavy - slouží pro jištění hlavy spícího dítěte, při smotání a zajištění vytváří lem nutný pro jištění hlavy miminek, které ji sami dostatečně nedrží (cca do 3. měsíce věku dítěte).

- ramenní pásy - nosítko MoniLu UNI umožňuje křížení popruhů, lze tedy použít pro přední nošení ve stylu „batoh“ či překřížit popruhy na zádech. Díky křížení lze použít nosítko pro nošení na boku. Starší děti lze nosit i na zádech. Možnost nastavit délku polstrované části ramenních popruhů. Ramena jsou příjemně polstrovaná a dostatečně široká, aby dobře rozložila váhu i těžších dětí.

- bederní pás - umožňuje maximální přizpůsobení nosícímu: nastavitelný bederní pás pro obvod pasu od 65 cm do 130cm. Jako většina nosítek nabízá několikanásobné jištění spony bederního pásu (zapnutá spona, pojistka na sponě, jistící gumička). Bederní pás je uzpůsoben anatomii lidského těla a je ze středně silného materiálu.

- manipulace - před prvním použití si nastavíte potřebnou šířku středového panelu (zádové opěrky). Bederní pás si zapnete pomocí přezky. Miminko si dáte na hrudník čelem k sobě s roztaženýma nožičkama. Přetáhněte přes miminko středový panel, nasaďte ramenní popruhy, zajistěte a dotáhněte. Větším dětem lze také při nošení vepředu i na zádech zajistit při spaní hlavičku pomocí kapucky k tomu určené.

- alternativa - nosítko je vyrobeno z látky, která se používá i k výrobě šátků na nošení dětí, ta se dětem krásně přizpůsobí. Nosítko MoniLu UNI kombinuje pohodlnost šátků na nošení dětí s nejkvalitnějšími použitými materiály nosítka. Je také vhodnou alternativou pro všechny příznivce šátků, kteří se rozhodli pro přezkové nosítko.

Materiál:

- materiál (látka šátku): 100% bavlna, materiál vlastní certifikát Öko-Tex standard třídy 1 (oděvy pro děti (do věku tří let))

Technické informace:

- dodáváno s českým návodem,

- maximální šíře sedu je 43 cm a maximální výška zádové opěrky 45 cm. Minimální šíře sedu je 23cm a minimální výška zádové opěrky 35 cm,

- bederní pás pro obvod pasu od 65 cm do 130cm,

- nosítko je plně atestované dle evropské normy EN 13209-2:2015. (maximální nosnost 20 kg)

- údržba: praní při teplotě 30°C - šetrný program (doporučujeme prát v ruce), šetrný prací prášek (tekutý), nebělit, nesušit v sušičce, před praním zapnout všechny spony,

- šátková látka v nosítku může být náchylná na vytahování nitek a jejich přetržení, stejně jako šátek nosící, dávejte prosím pozor na šperky, zipy a podobně. Na poškození šátku vlivem nošení se záruka nevztahuje.

- navrženo a vyrobeno v České republice

První nošení:

Nosítko vám může připadat na začátku tužší, zvláště bederní pás a ramenní popruhy, ale to je úplně normální. Nošením změkne jak šátek, tak použité materiály (molitany atd.) a nosítko se vám krásně přizpůsobí. Důležité je i správné nastavení všech popruhů, zkoušejte, utahujte, povolujte, až najdete to nejlepší nastavení pro vás a vašeho prcka. Nosítko se nemusí před prvním nošením prát.

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MoniLu
Druh nosítka
Nosnost 20 kg
Barva modré