Stavebnice Monti 65 Scania Tarmac 1:48 v krabici 32x20,5x7,5cm Popis produktu Monti MS 65 Scania Tarmac Výborně provedená sklápěčka Scania s návěsem. Obě korby jdou vyklápět, stejně tak i kapota motoru. Jde o nejrozsáhlejší a také nejdražší model Monti Systém. - Model Monti System MS 65 Scania Tarmac v měřítku 1:48 už patří do řady modelů Monti System PROFI. To znamená, že má větší počet dílů a je vhodný pro děti od minimálně 8 let. - Stupeň obtížnosti: PROFI - věk: od 8 let - Rozměry krabice:... Celý popis

Koupit za 689 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Stavebnice Monti 65 Scania Tarmac 1:48

v krabici 32x20,5x7,5cm

Popis produktu

Monti MS 65 Scania Tarmac

Výborně provedená sklápěčka Scania s návěsem. Obě korby jdou vyklápět, stejně tak i kapota motoru. Jde o nejrozsáhlejší a také nejdražší model Monti Systém.

- Model Monti System MS 65 Scania Tarmac v měřítku 1:48 už patří do řady modelů Monti System PROFI. To znamená, že má větší počet dílů a je vhodný pro děti od minimálně 8 let.

- Stupeň obtížnosti: PROFI

- věk: od 8 let

- Rozměry krabice: 310x200x90

K sestavení není potřeba lepidlo a barvy. Předností je rychlá montáž. Modely Monti Systém jsou vyráběny v České republice a neobsahují nebezpečné ftaláty!

Jednodušší modely Monti označené jako Basic nebo Standard jsou vhodné pro děti od 6 let, složitější PROFI pak pro osmileté nebo starší. Úroveň obtížnosti je uvedená u každého modelu.

Výrobce: Vista, Česká republika.

Recenze Stavebnice Monti 65 Scania Tarmac 1:48 (7)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Seva
Druh nákladní auta
Věk od 8 let
Měřítko 1 : 48
Určení pro kluky a holky
Značka vozu Scania
Materiál plastové
Značka Monti System
Zobrazit více parametrů