Dámská péřová parka SKYLINE WOMEN’S PARKA nabízí extra tepelný komfort, který je při zimních aktivitách tolik potřeba. S voděodolným svrchním materiálem DRILITE® Loft můžeš péřovku SKYLINE WOMEN’S PARKA nosit i ve zhoršených podmínkách a zároveň máš jistotu, že peří okamžitě nenavlhne a neztratí své tepelně izolační vlastnosti. Kvalitní zip YKK® a kapuce kompatibilní s přilbou přidává na praktičnosti a technickém použití této parky v opravdu náročných podmínkách. Pro sezónu 2020/21 prodělal model... Celý popis

Koupit za 5 769 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámská péřová parka SKYLINE WOMEN’S PARKA nabízí extra tepelný komfort, který je při zimních aktivitách tolik potřeba. S voděodolným svrchním materiálem DRILITE® Loft můžeš péřovku SKYLINE WOMEN’S PARKA nosit i ve zhoršených podmínkách a zároveň máš jistotu, že peří okamžitě nenavlhne a neztratí své tepelně izolační vlastnosti. Kvalitní zip YKK® a kapuce kompatibilní s přilbou přidává na praktičnosti a technickém použití této parky v opravdu náročných podmínkách.

Pro sezónu 2020/21 prodělal model SKYLINE WOMEN’S PARKA několik drobných úprav, které celkově zlepšují funkci této skvělé péřové parky. Hlavní změny se odehrály na konstrukci kapuce – možnost lepšího nastavení a zvýšení tepelné izolace. SKYLINE WOMEN’S PARKA je bunda, která nabízí při své nízké hmotnosti výjimečnou tepelnou izolaci.

● Vnější voděodolný materiál DRILITE® Loft 20 D umožňující vysoký loft peří pro maximální tepelný komfort.

● 238 g (vel. M) čistého peří v poměru 90/10 a plnivostí 700 cuin.

● Klasické prošívané komory.

● Každá komora je peřím plněna zvlášť s přesně definovaným množstvím peří pro optimální izolaci.

● Prodloužený střih - PARKA

● Plně nastavitelná zateplená kapuce Mountain HC Hood s elastickým lemem, kompatibilní s přilbou.

● Kvalitní zip značky YKK® s vnitřní légou zabraňující únik tepla.

● Dvě zateplené kapsy na zip.

● Vnitřní náprsní kapsa.

● Elastický lem rukávu.

● Nastavitelný spodní lem bundy pomocí stahovacích tkaniček. Samostatní šňůrka pro stahování přední a zadní části, aby nehrozilo zachycení do karabiny když si ji připínáš na materiálové oko sedacího úvazku.
DRILITE® Loft 20 D – odolný vůči vodě i větru
DRILITE® Loft 20 D je pevný a lehký voděodolný povrchový materiál s PU zátěrem. Je vysoce prodyšný a odolný vůči vodě a větru. Na povrchu má také vodoodpudivou úpravu DWR, která ještě více přispívá tomu, aby peří zůstalo v suchu i ve vlhkých podmínkách. Peří je tak chráněno před navlhnutím a tedy i před ztrátou svých tepelně izolačních vlastností. Díky voděodolnosti a nízké hmotnosti si peří zachovává vysoký loft pro maximální tepelnou izolaci za jakýchkoli podmínek.

● Lehký materiál – 36 g/m2.

● Vysoce prodyšný.

● Odolný proti větru.

● Odolný vůči vodě – 1 500 mm.

● Vyrobeno v Japonsku.
Kvalitní kachní peří s plnivostí 700+
Velmi kvalitní kachní peří pocházející z Číny obsahuje minimálně 90 % prachového peří, jeho plnivost je minimálně 700 cuin a splňuje etický DOWN CODEX®. Peří je šetrně čištěno vodou bez chemické úpravy. Tím jsou zničeni roztoči i prostředí pro jejich život, což ocení alergici. Peří si zachová svou důležitou mastnotu i loft, je dobře sbalitelné, má vysokou izolaci a nízkou hmotnost.

● 238 g peří.

● Minimální plnivost 700+ cuin.

● Poměr prachového peří 90:10.

● Splňuje DOWN CODEX®.

● Dlouhá životnost.
DOWN CODEX® – symbol etického přístupu k chovu zvířat
DOWN CODEX® je kontrola původu peří, jeho kvality, etického a ekologického přístupu k chovu zvířat. Každý rok jsou farmy, ze kterých Mountain Equipment nakupuje peří, kontrolovány nezávislou švýcarskou organizací IDFL, aby splňovaly parametry nejvyšší kvality. To zaručuje vysokou kvalitu životních podmínek zvířat a tedy i kvalitu peří. Jedno bez druhého nefunguje.

● Každý výrobek s peřím má unikátní kód, pod kterým dohledáš původ peří a jeho parametry.

● Komplexní a transparentní systém auditu původu peří, a to ze všech značek a kdekoli na světě.

● Ve výrobcích Mountain Equipment je peří vždy pouze vedlejší produkt chovů na maso nebo vejce.
Péřovka s voděodolným materiálem DRILITE® Loft 20 D
Svrchní látka péřové bundy SKYLINE WOMEN’S PARKA je z polyamidového materiálu DRILITE® Loft 20 D, který peří chrání před navlhnutím, a tedy i před ztrátou tepelně izolačních vlastností. Zároveň tato látka díky své jemnosti a lehkosti umožňuje maximální loft (nafouknutí komor) peří, což výrazně podporuje tepelně izolační vlastnosti.

Každá komora je zvlášť plněna prachovým peřím o minimálním poměru 90/10 s výbornou plnivostí 700 cuin. Tahle péřovka je delšího střihu, pod zadek a poslední komora má speciální tvar, který uzavírá prostor kolem pasu a minimalizuje únik tepla. Spodní lem je možné ještě stáhnout pomocí důmyslných tkaniček, jejichž použití je opravdu intuitivní. SKYLINE WOMEN’S PARKA ocení všechny milovníčky vysokohorské turistiky, a především ty které jsou rády v teple a navyše se chtějí vyhnout navlhnutí peří, což zhoršuje izolační vlastnosti.
Kapuce Mountain HC hood – kompatibilní s přilbou
Kapuce s elastickým lemem je snadno nastavitelná pomoci zadního stahování s elastickou šňůrkou a plastovou sponou. Dobře sedí s přilbou i bez přilby.
Dvouletá záruka bez kompromisů
Na vybavení je potřeba se vždy spolehnout. Pokud tedy je něco v nepořádku, tak máš nekompromisní dvouletou záruku. Objevíš-li výrobní vadu, zboží nám zašli a my ho předáme přímo do servisního střediska v Mnichově, které se postará o zbytek.
Pozáruční servis
Pokud vybavení poškodíš, servisní středisko v Mnichově to opraví. Stačí nám ho zaslat a my se o vše postaráme.
Zobrazit více

Parametry

Barva modrá
Materiál 100% polyamid
Značka Mountain Equipment
Péřové ano
Typ výstřihu s kapucí