MPS BIG GOAL 160x115cm 2ks

0 %
(0 hodnocení)

SET - 2 ks florbalové skládací branky MPS - 160 x 115 x 65 cm - kovové. Set obsahuje dvě velmi rychle složitelné i rozložitelné florbalové skládací branky zápasových rozměrů.   Florbalová branka s kovovým rámem, sítí a záclonkou, vhodná pro školy, protože hmotnost je pouze 8 kg a vyhovuje vyhlášce pro školy.Branka je skládací. Kovový rám s povrchovou úpravou komaxit. Všechny tyče jsou kulaté a rohy jsou zaobleny - bezpečnost! Ve spodní části branky jsou plastové zátky, které zabraňují poškození... Celý popis

Koupit za 3 582 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

SET - 2 ks florbalové skládací branky MPS - 160 x 115 x 65 cm - kovové. Set obsahuje dvě velmi rychle složitelné i rozložitelné florbalové skládací branky zápasových rozměrů.

Florbalová branka s kovovým rámem, sítí a záclonkou, vhodná pro školy, protože hmotnost je pouze 8 kg a vyhovuje vyhlášce pro školy.Branka je skládací.
Kovový rám s povrchovou úpravou komaxit.
Všechny tyče jsou kulaté a rohy jsou zaobleny - bezpečnost! Ve spodní části branky jsou plastové zátky, které zabraňují poškození podlahy.
Praktické úchyty pro uchycení sítě zabraňují její prodření. Návod pro snadnou montáž. Branka je skvělou pomůckou pro školy, sportovní oddíly nebo domácí sport a zábavu.
Parametry: - Skládací (nesvařená) - Délka: 160 cm - Výška: 115 cm - Hloubka: 65 cm - Materiál: ocel- Sítě: ANO- Hmotnost : 8kg

Montážní video : Jak správně a rychle poskládat branku