Teddies Černý Petr Moje první zvířátka Dětské hrací karty Černý Petr - motiv Moje první zvířátka. Hra pro tři a více hráčů se skládá z 25 karet a je rozdělena do 12 dvojic, z nichž každá má současně stejný znak i barvu. Jediná karta nemá označení. Je to ČERNÝ PETR.. A jak se Černý Petr hraje? Rozdají se všechny listy a kdo získá dvojice se stejným označením, odloží je hned stranou. Začíná hráč po levici rozdávajícího tak, že si od něj vytáhne libovolnou kartu. Hra pokračuje dokola stejným způsobem.... Celý popis

Koupit za 49 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Teddies Černý Petr Moje první zvířátka

Dětské hrací karty Černý Petr - motiv Moje první zvířátka.

Hra pro tři a více hráčů se skládá z 25 karet a je rozdělena do 12 dvojic, z nichž každá má současně stejný znak i barvu. Jediná karta nemá označení. Je to ČERNÝ PETR..

A jak se Černý Petr hraje? Rozdají se všechny listy a kdo získá dvojice se stejným označením, odloží je hned stranou. Začíná hráč po levici rozdávajícího tak, že si od něj vytáhne libovolnou kartu. Hra pokračuje dokola stejným způsobem. Hráči po levici táhnou list od souseda po pravici a každou shodnou dvojici odloží. Vyhrává ten, kdo se zbaví všech karet jako první. Hráč, kterému zůstal v ruce Černý Petr, prohrál.

Obsahuje:  25 hracích karet, návod které jsou vloženy do papírové krabičky.

Věk: 4+

Počet hráčů: 3+

Délka hry: cca 20 min

Počet karet: 25

Rozměr balení: 12 x 9 x 2 cm

Země původu: ČR
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty