MS Energy e20

77 %
(33 hodnocení)

Elektrická koloběžka MS Energy E20 zaujme atraktivním designem s protiskluzovým podvozkem a motorem s vysokým výkonem 500 W. Baterie s kapacitou 17500 mAh zaručí dojezd 60 - 70 km na jedno nabití. Delší dojezd umožňuje systém dobíjení baterie během jízdy - Energy recovery systém. Maximální rychlost je stanovena na 40 km / h. Koloběžka má sklopnou konstrukci a je snadno ovladatelná a dobře přenosná. Praktická sklopná konstrukce umožňuje cestování autobusem, vlakem nebo jednoduché převážení automobilem.... Celý popis

Koupit za 16 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Elektrická koloběžka MS Energy E20 zaujme atraktivním designem s protiskluzovým podvozkem a motorem s vysokým výkonem 500 W. Baterie s kapacitou 17500 mAh zaručí dojezd 60 - 70 km
na jedno nabití. Delší dojezd umožňuje systém dobíjení baterie během jízdy - Energy recovery systém. Maximální rychlost je stanovena na 40 km / h. Koloběžka má sklopnou konstrukci a je snadno ovladatelná a dobře přenosná. Praktická sklopná konstrukce umožňuje cestování autobusem, vlakem nebo jednoduché převážení automobilem. Luxusní LCD displej, který je zabudován ve středu řídítek, poskytuje informace o rychlosti, kapacitě baterie, jízdním režimu a další informace. Všechny jízdní data můžete sledovat i v aplikaci mobilního telefonu. 10 "nafukovací pneumatiky výborně absorbují nerovnosti povrchu a jízda je tak velmi komfortní. Ke komfortu jízdy přispívají i výškově nastavitelná řídítka, odpružená přední vidlice a odpružené zadní kolo. Díky své pevné a vysoce odolné hliníkové konstrukci zvládnete jízdu i po nerovném povrchu, za slabého deště nebo v prašném prostředí a jízda se tak stává velmi bezpečná. Koloběžka je velmi vyvážená a zaručuje, že neztratíte rovnováhu ani při velmi nízké rychlosti. Podvozek nabízí dostatečně velký prostor a jeho povrch je opatřen protiskluzovou vrstvou, která zabraňuje klouzání nohou.
Přední a zadní osvětlení spolu s bočními odrazkami zaručí maximální bezpečnost i za tmy.
Nechybí kvalitní zadní kotoučová brzda a přední elektronická pro bezpečné zastavení během několika metrů.
Systém EBS zaručí bezpečné brzdění.
Možnost dokoupení zadního boxu, jako příslušenství.

Elektrická koloběžka MS Energy E20 svým provedením, konstrukcí a výkonem nadchne i velmi náročného uživatele, který hledá výkonnou koloběžku buď jako dopravní prostředek nebo si chce užít dostatek skvělé zábavy.

Technické parametry:
Výkon: 500 W
Baterie: 17500 mAh
Doba nabíjení: 7 - 8 hodin
Dojezdová vzdálenost: až 70 km
Aplikace: MS Energy (IOS, Android)
Tempomat: Ano
Programovatelná tlačítka: Ano, volba režimů rychlosti a tempomatu
LCD displej: Ano, ukazatel nabití, rychlosti a režimu
Velikost kol: 10 "nafukovací
Nosnost: max. 120 kg
Hmotnost: 20 kg
Maximální rychlost: 40 km / h
Počet jízdních režimů: 3
Brzda: Zadní mechanická kotoučová + přední elektronická + systém EBS
Zvonek: Ano
Skládací konstrukce: Ano
Opěrný stojan: Ano
Světlá: Zadní i přední LED
Rozměry výrobku: 1175 x 580 x 1275 mm

Řidič musí vždy dodržovat pravidla silničního provozu a rychlost jízdy by vždy měla být maximálně 25km/h nebo nižší, v závislosti na dopravní situaci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ms energy
Výkon 500 W
Hmotnost 20 kg
Nosnost 120 kg
Max. rychlost 40 km/h
Dojezd 70 km
Chopper ne
Se sedlem ne
Kapacita baterie 17500 mAh
Skládací ano
Pro dva ne
Odpružené ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty